Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Hapoel Tirat HaCarmel - Tzeirey Haifa 21.03.2025prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Hapoel Tirat HaCarmel i Tzeirey Haifa i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Hapoel Tirat HaCarmel Tzeirey Haifa - 1x2 - Z1.

21/03/2025

Hapoel Tirat HaCarmel

04:15

Tzeirey Haifa

Bet:1x2 - Z1

Kursy:1.02

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.03.2025 19:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Izrael, Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Hapoel Tirat HaCarmel i Tzeirey Haifa. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 21.03 w 04:15. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Hapoel Tirat HaCarmel i Tzeirey Haifa poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 28.02.25, z końcowym wynikiem 1:3. Hapoel Tirat HaCarmel zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Tzeirey Haifa wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 3-1 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
2
0
0

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Hapoel Tirat HaCarmel i Tzeirey Haifa z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
6
Wygrywa
2
2
Rysuje
2
2
Straty
6
23
Zdobyte
11
12
Przyznany
24
+11
Różnica bramek
-13
6
Średnia bramek w meczu
7
2.3
Gole strzelone na mecz
1.1
1.2
Gole zdobyte na mecz
2.4
3.5
Obie drużyny zdobyły
3.5
27.8'
Minuty/Gol strzelony
27.1'

Hapoel Tirat HaCarmel przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ Hapoel Tirat HaCarmel rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 2 przegranych i 2 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Średnio Hapoel Tirat HaCarmel strzelił 27 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +17. Gdy grają u siebie, Hapoel Tirat HaCarmel zazwyczaj zdobywa średnio 26.1 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Hapoel Tirat HaCarmel strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Hapoel Tirat HaCarmel średnio 26.1 minut.

Tzeirey Haifa przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ Tzeirey Haifa rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -5. Średnio w meczach wyjazdowych Tzeirey Haifa obie drużyny strzelają około 20.1 bramek. W meczach wyjazdowych Tzeirey Haifa obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 75% ich meczów wyjazdowych. Gracze Tzeirey Haifa potrzebują około 20.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Hapoel Tirat HaCarmel
HAP - %
Tzeirey Haifa
TZE - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Hapoel Tirat HaCarmel
HAP - 33%
Tzeirey Haifa
TZE - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
6
Wygrywa
2
2
Rysuje
2
2
Straty
6
23
Zdobyte
11
12
Przyznany
24
+11
Różnica bramek
-13
6
Średnia bramek w meczu
7
2.3
Gole strzelone na mecz
1.1
1.2
Gole zdobyte na mecz
2.4
3.5
Obie drużyny zdobyły
3.5
27.8'
Minuty/Gol strzelony
27.1'

Wskazówki dotyczące zakładów

Hapoel Tirat HaCarmel

2 / 10 ostatnich meczów Hapoel Tirat HaCarmel w Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ zakończył się jego porażką w 1 połowie

Tzeirey Haifa

1 / 10 ostatnich meczów Tzeirey Haifa we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Tzeirey Haifa

1 / 10 ostatnich meczów Tzeirey Haifa w Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2

Hapoel Tirat HaCarmel

9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Hapoel Tirat HaCarmel nie zremisowało

Hapoel Tirat HaCarmel

9 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ Hapoel Tirat HaCarmel nie zremisował

Hapoel Tirat HaCarmel Tzeirey Haifa

1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win

Tzeirey Haifa

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tzeirey Haifa nie zremisowało

Tzeirey Haifa

7 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ Tzeirey Haifa nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Hapoel Tirat HaCarmel

8 / 10 of last matches Hapoel Tirat HaCarmel in all competitions scored at least 1 goal

Hapoel Tirat HaCarmel

8 / 10 of last matches Hapoel Tirat HaCarmel in Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ scored at least 1 goal

Hapoel Tirat HaCarmel Tzeirey Haifa

1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal

Tzeirey Haifa

7 / 10 of last matches Tzeirey Haifa in all competitions scored at least 1 goal

Tzeirey Haifa

7 / 10 of last matches Tzeirey Haifa in Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ scored at least 1 goal

Postaw:Suma - Ponad (0.5)

Hapoel Tirat HaCarmel

6 / 10 of last matches Hapoel Tirat HaCarmel in all competitions had less than 3 goals

Hapoel Tirat HaCarmel

6 / 10 of last matches Hapoel Tirat HaCarmel in Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ had less than 3 goals

Tzeirey Haifa

9 / 10 of last matches Tzeirey Haifa in all competitions had less than 3 goals

Tzeirey Haifa

9 / 10 of last matches Tzeirey Haifa in Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ had less than 3 goals

Postaw:Suma - Poniżej (2.5)

Hapoel Tirat HaCarmel

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Hapoel Tirat HaCarmel nie przegrała

Hapoel Tirat HaCarmel

7 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ Hapoel Tirat HaCarmel nie przegrała

Tzeirey Haifa

1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Tzeirey Haifa

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Hapoel Tirat HaCarmel

3 / 10 of last matches Hapoel Tirat HaCarmel in all competitions had less than 2 goals

Hapoel Tirat HaCarmel

3 / 10 of last matches Hapoel Tirat HaCarmel in Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ had less than 2 goals

Tzeirey Haifa

8 / 10 of last matches Tzeirey Haifa in all competitions had less than 2 goals

Tzeirey Haifa

8 / 10 of last matches Tzeirey Haifa in Mistrzostwa Izraela. Liga Bet. Północ had less than 2 goals

Postaw:Suma - Poniżej (1.5)

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 21.03.2025 19:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!