Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Havnar Boltfelag (Kobiety) - KI Klaksvik (Kobiety) 03.05.2026prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Havnar Boltfelag (Kobiety) i KI Klaksvik (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Havnar Boltfelag (Kobiety) KI Klaksvik (Kobiety) - Punkty obydwu drużyn - Nie.

03/05/2026

Havnar Boltfelag (Kobiety)

07:00

KI Klaksvik (Kobiety)

Bet:Punkty obydwu drużyn - Nie

Kursy:2.38

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.05.2026 19:41

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Wyspy Owcze, Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Havnar Boltfelag (Kobiety) i KI Klaksvik (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 03.05 w 07:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Havnar Boltfelag (Kobiety) i KI Klaksvik (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

H2H i poprzednie wyniki

W sumie 6 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.09.25, z końcowym wynikiem 4:1. Havnar Boltfelag (Kobiety) zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy KI Klaksvik (Kobiety) wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 5-15 między dwiema drużynami.

Łeb w łeb

Wygrywa
Rysuje
Wygrywa
1
1
3

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Havnar Boltfelag (Kobiety) i KI Klaksvik (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
7
6
Wygrywa
5
4
Straty
2
37
Zdobyte
36
13
Przyznany
8
+24
Różnica bramek
+28
4
Średnia bramek w meczu
4
3.7
Gole strzelone na mecz
5.1
1.3
Gole zdobyte na mecz
1.1
5
Obie drużyny zdobyły
6.3
16.8'
Minuty/Gol strzelony
14.9'

Havnar Boltfelag (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety Havnar Boltfelag (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 4 przegranych i 0 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Średnio Havnar Boltfelag (Kobiety) strzelił 22 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +10. Gdy grają u siebie, Havnar Boltfelag (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 19.4 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Havnar Boltfelag (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 38% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Havnar Boltfelag (Kobiety) średnio 19.4 minut.

KI Klaksvik (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety KI Klaksvik (Kobiety) rozegrało 7 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 32 goli i straciła 7 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +25. Średnio w meczach wyjazdowych KI Klaksvik (Kobiety) obie drużyny strzelają około 14.4 bramek. W meczach wyjazdowych KI Klaksvik (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze KI Klaksvik (Kobiety) potrzebują około 14.4 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Havnar Boltfelag (Kobiety)
HAV - %
KI Klaksvik (Kobiety)
KLA - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Havnar Boltfelag (Kobiety)
HAV - 33%
KI Klaksvik (Kobiety)
KLA - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
7
6
Wygrywa
5
4
Straty
2
37
Zdobyte
36
13
Przyznany
8
+24
Różnica bramek
+28
4
Średnia bramek w meczu
4
3.7
Gole strzelone na mecz
5.1
1.3
Gole zdobyte na mecz
1.1
5
Obie drużyny zdobyły
6.3
16.8'
Minuty/Gol strzelony
14.9'

Wskazówki dotyczące zakładów

Havnar Boltfelag (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Havnar Boltfelag (Kobiety) w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety zakończył się jego porażką w 1 połowie

KI Klaksvik (Kobiety)

5 / 7 ostatnich meczów KI Klaksvik (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

KI Klaksvik (Kobiety)

5 / 7 ostatnich meczów KI Klaksvik (Kobiety) w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

KI Klaksvik (Kobiety)

3 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem KI Klaksvik (Kobiety) w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2

Havnar Boltfelag (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Havnar Boltfelag (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Havnar Boltfelag (Kobiety)

4 / 10 of last matches Havnar Boltfelag (Kobiety) in Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety ended in defeat

KI Klaksvik (Kobiety)

5 / 7 ostatnich meczów KI Klaksvik (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

KI Klaksvik (Kobiety)

5 / 7 ostatnich meczów KI Klaksvik (Kobiety) w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem

KI Klaksvik (Kobiety)

5 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem KI Klaksvik (Kobiety)

Postaw:1x2 - Z2

Havnar Boltfelag (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Havnar Boltfelag (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Havnar Boltfelag (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Havnar Boltfelag (Kobiety) w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety zakończył się jego porażką w 2 połowie

KI Klaksvik (Kobiety)

4 / 7 ostatnich meczów KI Klaksvik (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

KI Klaksvik (Kobiety)

4 / 7 ostatnich meczów KI Klaksvik (Kobiety) w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety zakończonych zwycięstwem w 2 połowie

KI Klaksvik (Kobiety)

3 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem KI Klaksvik (Kobiety) w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2

Havnar Boltfelag (Kobiety)

9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Havnar Boltfelag (Kobiety) nie zremisowało

Havnar Boltfelag (Kobiety)

9 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety Havnar Boltfelag (Kobiety) nie zremisował

Havnar Boltfelag (Kobiety) KI Klaksvik (Kobiety)

6 / 6 of the last matches between the teams ended in a win

KI Klaksvik (Kobiety)

7 / 7 ostatnich meczów we wszystkich zawodach KI Klaksvik (Kobiety) nie zremisowało

KI Klaksvik (Kobiety)

7 / 7 ostatnich meczów w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety KI Klaksvik (Kobiety) nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Havnar Boltfelag (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Havnar Boltfelag (Kobiety) nie przegrała

Havnar Boltfelag (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety Havnar Boltfelag (Kobiety) nie przegrała

KI Klaksvik (Kobiety)

1 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem KI Klaksvik (Kobiety)

Postaw:Podwójna szansa - 1X

Havnar Boltfelag (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów Havnar Boltfelag (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Havnar Boltfelag (Kobiety)

5 / 10 ostatnich meczów Havnar Boltfelag (Kobiety) w Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem

Havnar Boltfelag (Kobiety)

1 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Havnar Boltfelag (Kobiety)

KI Klaksvik (Kobiety)

2 / 7 ostatnich meczów KI Klaksvik (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

KI Klaksvik (Kobiety)

2 / 7 of last matches KI Klaksvik (Kobiety) in Mistrzostwa Wysp Owczych. Kobiety ended in defeat

Postaw:1x2 - Z1

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.05.2026 19:41

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!