Hellerup (Women) - Naestved HG (Women) 10.10.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Hellerup (Women) i Naestved HG (Women) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Hellerup (Women) Naestved HG (Women) - Suma - Ponad (1.5).
10/10/2023
Hellerup (Women)
Naestved HG (Women)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.10.2023 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Dania, Puchar Danii. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Hellerup (Women) i Naestved HG (Women). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 10.10 w 13:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Hellerup (Women) i Naestved HG (Women) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Hellerup (Women) i Naestved HG (Women) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Hellerup (Women) przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Danii. Kobiety Hellerup (Women) rozegrało 1 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio Hellerup (Women) strzelił 1 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Hellerup (Women) zazwyczaj zdobywa średnio 94 goli na mecz. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Hellerup (Women) średnio 94 minut.
Naestved HG (Women) przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Danii. Kobiety Naestved HG (Women) rozegrało 3 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 1 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +6. Średnio w meczach wyjazdowych Naestved HG (Women) obie drużyny strzelają około 23.3 bramek. W meczach wyjazdowych Naestved HG (Women) obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Naestved HG (Women) potrzebują około 23.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 1 ostatnich meczów Hellerup (Women) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów Hellerup (Women) w Puchar Danii. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem
3 / 7 ostatnich meczów Naestved HG (Women) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 3 of last matches Naestved HG (Women) in Puchar Danii. Kobiety ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
1 / 3 ostatnich meczów Naestved HG (Women) w Puchar Danii. Kobiety zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
1 / 1 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Hellerup (Women) nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów w Puchar Danii. Kobiety Hellerup (Women) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
1 / 1 of last matches Hellerup (Women) in all competitions had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Hellerup (Women) in Puchar Danii. Kobiety had less than 3 goals
5 / 7 of last matches Naestved HG (Women) in all competitions had less than 3 goals
1 / 3 of last matches Naestved HG (Women) in Puchar Danii. Kobiety had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
1 / 7 ostatnich meczów Naestved HG (Women) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
Postaw:1x2 - X
1 / 1 of last matches Hellerup (Women) in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Hellerup (Women) in Puchar Danii. Kobiety had less than 2 goals
3 / 7 of last matches Naestved HG (Women) in all competitions had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.10.2023 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!