Holon Yermiyahu - Maccabi Yavne 20.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Holon Yermiyahu i Maccabi Yavne i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Holon Yermiyahu Maccabi Yavne - Punkty obydwu drużyn - Nie.
20/10/2025
Holon Yermiyahu
Maccabi Yavne
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.10.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Izrael, Liga Alef, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Holon Yermiyahu i Maccabi Yavne. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 20.10 w 11:15. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Holon Yermiyahu i Maccabi Yavne poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 15 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 04.04.25, z końcowym wynikiem 1:0. Holon Yermiyahu zwyciężyli w 6 meczów, podczas gdy Maccabi Yavne wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 5 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 14-12 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Holon Yermiyahu i Maccabi Yavne z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Holon Yermiyahu przegląd
W bieżącym sezonie Liga Alef Holon Yermiyahu rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 11 miejsca w tabeli. Średnio Holon Yermiyahu strzelił 14 goli i stracił 17 goli na mecz, z różnicą bramek -3. Gdy grają u siebie, Holon Yermiyahu zazwyczaj zdobywa średnio 29 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Holon Yermiyahu strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Holon Yermiyahu średnio 29 minut.
Maccabi Yavne przegląd
W bieżącym sezonie Liga Alef Maccabi Yavne rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 16 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +4. Obecnie Maccabi Yavne zajmuje 12 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Maccabi Yavne obie drużyny strzelają około 32.1 bramek. W meczach wyjazdowych Maccabi Yavne obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze Maccabi Yavne potrzebują około 32.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. Holon Yermiyahu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 8 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Maccabi Yavne | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Holon Yermiyahu i Maccabi Yavne strzelili pierwsi w Liga Alef sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Holon Yermiyahu meczów i Maccabi Yavne meczów w ramach turnieju Liga Alef
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Holon Yermiyahu i Maccabi Yavne na turnieju Liga Alef w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Holon Yermiyahu
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Maccabi Yavne w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Holon Yermiyahu w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
4 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.10.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!