Hume City - South Melbourne 11.09.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Hume City i South Melbourne i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Hume City South Melbourne - Punkty obydwu drużyn - Nie.
11/09/2024
Hume City
South Melbourne
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.09.2024 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Australia, Puchar Australii, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Hume City i South Melbourne. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 11.09 w 05:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Hume City i South Melbourne poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 26 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 30.08.24, z końcowym wynikiem 1:0. Hume City zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy South Melbourne wygrał 17 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 5 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 22-49 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Hume City i South Melbourne z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Hume City przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Australii Hume City rozegrało 6 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Średnio Hume City strzelił 20 goli i stracił 4 goli na mecz, z różnicą bramek +16. Gdy grają u siebie, Hume City zazwyczaj zdobywa średnio 19.6 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Hume City strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Hume City średnio 19.6 minut.
South Melbourne przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Australii South Melbourne rozegrało 6 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 6 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 2 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +5. Średnio w meczach wyjazdowych South Melbourne obie drużyny strzelają około 21.3 bramek. W meczach wyjazdowych South Melbourne obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze South Melbourne potrzebują około 21.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Virslīga
Jelgava-Grobina
Auda-Riga FC
U19 Mistrzostwa Europy
Włochy U19-Serbia U19
Klubowe Mecze Towarzyski
U Craiova 1948-Polissya Zhytomyr
Crvena Zvezda-Slovan Bratysława
Ykkonen
VJS Vantaa-Tampereen Pallo-Veikot
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Hume City i South Melbourne na turnieju Puchar Australii w sezonie 2024/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Hume City we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 6 ostatnich meczów Hume City w Puchar Australii zakończył się jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Hume City
2 / 10 ostatnich meczów South Melbourne we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Hume City we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
4 / 10 ostatnich meczów South Melbourne we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 6 ostatnich meczów South Melbourne w Puchar Australii zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
1 / 10 ostatnich meczów Hume City we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 ostatnich meczów South Melbourne we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 6 ostatnich meczów South Melbourne w Puchar Australii zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem South Melbourne
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów Hume City we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Hume City w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów South Melbourne we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 6 ostatnich meczów South Melbourne w Puchar Australii zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Hume City nie przegrała
6 / 6 ostatnich meczów w Puchar Australii Hume City nie przegrała
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem South Melbourne
Postaw:Podwójna szansa - 1X
1 / 10 ostatnich meczów Hume City we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Hume City
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach South Melbourne nie przegrała
6 / 6 ostatnich meczów w Puchar Australii South Melbourne nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.09.2024 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!