Jyvaskyla II - FC Vaajakoski/2 17.06.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Jyvaskyla II i FC Vaajakoski/2 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Jyvaskyla II FC Vaajakoski/2 - Suma - Poniżej (2.5).
17/06/2026
Jyvaskyla II
FC Vaajakoski/2
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Finlandia, Kolmonen, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Jyvaskyla II i FC Vaajakoski/2. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 17.06 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Jyvaskyla II i FC Vaajakoski/2 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 15.05.26, z końcowym wynikiem 6:0. Jyvaskyla II zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy FC Vaajakoski/2 wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 6-0 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Jyvaskyla II i FC Vaajakoski/2 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Jyvaskyla II przegląd
W bieżącym sezonie Kolmonen Jyvaskyla II rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 3 przegranych i 5 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Jyvaskyla II strzelił 21 goli i stracił 14 goli na mecz, z różnicą bramek +7. Gdy grają u siebie, Jyvaskyla II zazwyczaj zdobywa średnio 25.7 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Jyvaskyla II strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Jyvaskyla II średnio 25.7 minut.
FC Vaajakoski/2 przegląd
W bieżącym sezonie Kolmonen FC Vaajakoski/2 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -10. Obecnie FC Vaajakoski/2 zajmuje 7 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych FC Vaajakoski/2 obie drużyny strzelają około 26.4 bramek. W meczach wyjazdowych FC Vaajakoski/2 obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 43% ich meczów wyjazdowych. Gracze FC Vaajakoski/2 potrzebują około 26.4 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. FC Vaajakoski/2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 26 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Jyvaskyla II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 13 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Kolmonen
PPJ Lauttasaari-Atlantis PM
IPS Edustus-Lautp
Jyty Turku-Salon Palloilijat II
SIF-KPV Akatemia
Gilla FC-Hoogee
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Jyvaskyla II i FC Vaajakoski/2 strzelili pierwsi w Kolmonen sezonu 2026/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Jyvaskyla II meczów i FC Vaajakoski/2 meczów w ramach turnieju Kolmonen
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Jyvaskyla II i FC Vaajakoski/2 na turnieju Kolmonen w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches Jyvaskyla II in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Jyvaskyla II in Kolmonen had less than 2 goals
6 / 10 of last matches FC Vaajakoski/2 in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches FC Vaajakoski/2 in Kolmonen had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Jyvaskyla II nie zremisowało
5 / 10 ostatnich meczów w Kolmonen Jyvaskyla II nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach FC Vaajakoski/2 nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Kolmonen FC Vaajakoski/2 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
4 / 10 of last matches Jyvaskyla II in all competitions scored at least 1 goal
4 / 10 of last matches Jyvaskyla II in Kolmonen scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches FC Vaajakoski/2 in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches FC Vaajakoski/2 in Kolmonen scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
2 / 10 ostatnich meczów Jyvaskyla II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Jyvaskyla II w Kolmonen zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Jyvaskyla II
6 / 10 ostatnich meczów FC Vaajakoski/2 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches FC Vaajakoski/2 in Kolmonen ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Jyvaskyla II nie przegrała
2 / 10 ostatnich meczów w Kolmonen Jyvaskyla II nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem FC Vaajakoski/2
Postaw:Podwójna szansa - 1X
2 / 10 of last matches Jyvaskyla II in all competitions scored at least 2 goals
2 / 10 of last matches Jyvaskyla II in Kolmonen scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
4 / 10 of last matches FC Vaajakoski/2 in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches FC Vaajakoski/2 in Kolmonen scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!