Joondalup City - Kingsley Westside FC 09.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Joondalup City i Kingsley Westside FC i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Joondalup City Kingsley Westside FC - 1x2 - Z1.
09/05/2026
Joondalup City
Kingsley Westside FC
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.05.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Australia, Western Australia State League 1, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Joondalup City i Kingsley Westside FC. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 09.05 w 03:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Joondalup City i Kingsley Westside FC poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 28.06.25, z końcowym wynikiem 1:2. Joondalup City zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Kingsley Westside FC wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-6 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Joondalup City i Kingsley Westside FC z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Joondalup City przegląd
W bieżącym sezonie Western Australia State League 1 Joondalup City rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 2 przegranych i 3 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio Joondalup City strzelił 15 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +2. Gdy grają u siebie, Joondalup City zazwyczaj zdobywa średnio 32.6 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Joondalup City strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Joondalup City średnio 32.6 minut.
Kingsley Westside FC przegląd
W bieżącym sezonie Western Australia State League 1 Kingsley Westside FC rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 18 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +6. Obecnie Kingsley Westside FC zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Kingsley Westside FC obie drużyny strzelają około 30.7 bramek. W meczach wyjazdowych Kingsley Westside FC obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze Kingsley Westside FC potrzebują około 30.7 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Kingsley Westside FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Joondalup City | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
USL League Two
Colorado Storm-Colorado International Soccer Academy
Snohomish United-Tacoma Stars
Mistrzostwa Świata
Meksyk-Ekwador
MLS+
Whitecaps +-Sounders +
Timber +-Bulls +
Sounders +-Timber +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Joondalup City i Kingsley Westside FC strzelili pierwsi w Western Australia State League 1 sezonu 2026/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Joondalup City meczów i Kingsley Westside FC meczów w ramach turnieju Western Australia State League 1
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Joondalup City i Kingsley Westside FC na turnieju Western Australia State League 1 w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Joondalup City we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Joondalup City in Western Australia State League 1 ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów Kingsley Westside FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Kingsley Westside FC w Western Australia State League 1 zakończył się jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Kingsley Westside FC
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Joondalup City we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 10 ostatnich meczów Joondalup City w Western Australia State League 1 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Kingsley Westside FC we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Kingsley Westside FC w Western Australia State League 1 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Joondalup City we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Joondalup City in Western Australia State League 1 ended in defeat
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Joondalup City
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Kingsley Westside FC nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w Western Australia State League 1 Kingsley Westside FC nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
4 / 10 ostatnich meczów Joondalup City we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Joondalup City w Western Australia State League 1 zakończył się jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Kingsley Westside FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Kingsley Westside FC in Western Australia State League 1 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Joondalup City we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Joondalup City w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Joondalup City nie zremisowało
5 / 10 ostatnich meczów w Western Australia State League 1 Joondalup City nie zremisował
2 / 4 of the last matches between the teams ended in a win
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Kingsley Westside FC nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Western Australia State League 1 Kingsley Westside FC nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.05.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!