JVW (Kobiety) - Royal AM (Kobiety) 01.05.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane JVW (Kobiety) i Royal AM (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla JVW (Kobiety) Royal AM (Kobiety) - Suma - Ponad (0.5).
01/05/2024
JVW (Kobiety)
Royal AM (Kobiety)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.05.2024 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Afryka Południowa, Mistrzostwa RPA. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy JVW (Kobiety) i Royal AM (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 01.05 w 07:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla JVW (Kobiety) i Royal AM (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 23.11.23, z końcowym wynikiem 3:1. JVW (Kobiety) zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Royal AM (Kobiety) wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-1 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn JVW (Kobiety) i Royal AM (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
JVW (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa RPA. Kobiety JVW (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 3 przegranych i 1 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Średnio JVW (Kobiety) strzelił 23 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +13. Gdy grają u siebie, JVW (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 28.4 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie JVW (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie JVW (Kobiety) średnio 28.4 minut.
Royal AM (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa RPA. Kobiety Royal AM (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 4 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -7. Średnio w meczach wyjazdowych Royal AM (Kobiety) obie drużyny strzelają około 38.3 bramek. W meczach wyjazdowych Royal AM (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 33% ich meczów wyjazdowych. Gracze Royal AM (Kobiety) potrzebują około 38.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
USL W League
Albion SC Colorado (Women)-Colorado Storm (Women)
Socal Reds FC-Capo FC (Women)
MLS Next Pro
Los Angeles FC 2-Houston Dynamo 2
USL League Two
Academica SC-Marin FC Legends
USL W League
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 of last matches JVW (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches JVW (Kobiety) in Mistrzostwa RPA. Kobiety had less than 2 goals
1 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Royal AM (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Royal AM (Kobiety) in Mistrzostwa RPA. Kobiety had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 of last matches JVW (Kobiety) in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches JVW (Kobiety) in Mistrzostwa RPA. Kobiety had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Royal AM (Kobiety) in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Royal AM (Kobiety) in Mistrzostwa RPA. Kobiety had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
3 / 10 ostatnich meczów JVW (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów JVW (Kobiety) w Mistrzostwa RPA. Kobiety zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów JVW (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches JVW (Kobiety) in Mistrzostwa RPA. Kobiety ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Royal AM (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Royal AM (Kobiety) w Mistrzostwa RPA. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów JVW (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów JVW (Kobiety) w Mistrzostwa RPA. Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Royal AM (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Royal AM (Kobiety) w Mistrzostwa RPA. Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów JVW (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches JVW (Kobiety) in Mistrzostwa RPA. Kobiety ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Royal AM (Kobiety) nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa RPA. Kobiety Royal AM (Kobiety) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 01.05.2024 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!