Karacabey Belediyespor - Muglaspor 12.12.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Karacabey Belediyespor i Muglaspor i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Karacabey Belediyespor Muglaspor - Podwójna szansa - 12.
12/12/2025
Karacabey Belediyespor
Muglaspor
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Turcja, 2. Lig, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Karacabey Belediyespor i Muglaspor. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 12.12 w 06:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Karacabey Belediyespor i Muglaspor poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 01.03.20, z końcowym wynikiem 1:1. Karacabey Belediyespor zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Muglaspor wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 6-4 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Karacabey Belediyespor i Muglaspor z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Karacabey Belediyespor przegląd
W bieżącym sezonie 2. Lig Karacabey Belediyespor rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 7 przegranych i 1 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 15 miejsca w tabeli. Średnio Karacabey Belediyespor strzelił 11 goli i stracił 16 goli na mecz, z różnicą bramek -5. Gdy grają u siebie, Karacabey Belediyespor zazwyczaj zdobywa średnio 33.3 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Karacabey Belediyespor strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Karacabey Belediyespor średnio 33.3 minut.
Muglaspor przegląd
W bieżącym sezonie 2. Lig Muglaspor rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 8 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 6 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +7. Obecnie Muglaspor zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Muglaspor obie drużyny strzelają około 33.2 bramek. W meczach wyjazdowych Muglaspor obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 43% ich meczów wyjazdowych. Gracze Muglaspor potrzebują około 33.2 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Muglaspor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 10 | 2 | 2 | 26 | 8 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Karacabey Belediyespor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 3 | 2 | 9 | 13 | 24 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Premier League
Sagesse-Tadamon Sour
Super League
Big Bullets-Masters Security
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Karacabey Belediyespor i Muglaspor strzelili pierwsi w 2. Lig sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Karacabey Belediyespor meczów i Muglaspor meczów w ramach turnieju 2. Lig
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Karacabey Belediyespor i Muglaspor na turnieju 2. Lig w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
9 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in 2. Lig had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Muglaspor in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Muglaspor in 2. Lig had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
7 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in 2. Lig scored at least 1 goal
3 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
10 / 10 of last matches Muglaspor in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches Muglaspor in 2. Lig scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
8 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in 2. Lig had less than 2 goals
2 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Muglaspor in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Muglaspor in 2. Lig had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 ostatnich meczów Karacabey Belediyespor we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in 2. Lig ended in defeat
7 / 10 ostatnich meczów Muglaspor we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
8 / 10 ostatnich meczów Muglaspor w 2. Lig zakończył się jej zwycięstwem
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Muglaspor
Postaw:1x2 - Z2
7 / 10 ostatnich meczów Karacabey Belediyespor we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 of last matches Karacabey Belediyespor in 2. Lig ended in defeat
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Karacabey Belediyespor
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Muglaspor nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w 2. Lig Muglaspor nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
4 / 10 ostatnich meczów Karacabey Belediyespor we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Karacabey Belediyespor w 2. Lig , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Muglaspor we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Muglaspor w 2. Lig , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!