Uniwersytet Kasetsart - Pattaya Dolphins United 04.12.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Uniwersytet Kasetsart i Pattaya Dolphins United i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Uniwersytet Kasetsart Pattaya Dolphins United - Suma - Poniżej (2.5).
04/12/2025
Uniwersytet Kasetsart
Pattaya Dolphins United
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.12.2025 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Tajlandia, Thai League 2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Uniwersytet Kasetsart i Pattaya Dolphins United. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 04.12 w 06:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Uniwersytet Kasetsart i Pattaya Dolphins United poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 12.02.25, z końcowym wynikiem 0:0. Uniwersytet Kasetsart zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Pattaya Dolphins United wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-8 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Uniwersytet Kasetsart i Pattaya Dolphins United z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Uniwersytet Kasetsart przegląd
W bieżącym sezonie Thai League 2 Uniwersytet Kasetsart rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 6 przegranych i 2 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 16 miejsca w tabeli. Średnio Uniwersytet Kasetsart strzelił 13 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Uniwersytet Kasetsart zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Uniwersytet Kasetsart strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Uniwersytet Kasetsart średnio 36 minut.
Pattaya Dolphins United przegląd
W bieżącym sezonie Thai League 2 Pattaya Dolphins United rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 10 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -7. Obecnie Pattaya Dolphins United zajmuje 10 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Pattaya Dolphins United obie drużyny strzelają około 33.3 bramek. W meczach wyjazdowych Pattaya Dolphins United obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Pattaya Dolphins United potrzebują około 33.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. Kasetsart University | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 3 | 4 | 7 | 20 | 24 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Pattaya Dolphins United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 4 | 6 | 4 | 20 | 19 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Puchar
Jarva-Jaani-Elva
Klubowe Mecze Towarzyski
Lewski-Radnik Surdulica
Aubstadt-Eintracht Bamberg
Kapfenberg-SV Tillmitsch
Kolmonen
PPJ Lauttasaari-Atlantis PM
Mistrzostwa Świata
Ivory Coast-Norwegia
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Uniwersytet Kasetsart i Pattaya Dolphins United strzelili pierwsi w Thai League 2 sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Uniwersytet Kasetsart meczów i Pattaya Dolphins United meczów w ramach turnieju Thai League 2
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Uniwersytet Kasetsart i Pattaya Dolphins United na turnieju Thai League 2 w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
1 / 10 ostatnich meczów Uniwersytet Kasetsart we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Pattaya Dolphins United
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Uniwersytet Kasetsart we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Pattaya Dolphins United w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
2 / 10 of last matches Uniwersytet Kasetsart in all competitions scored at least 3 goals
3 / 10 of last matches Uniwersytet Kasetsart in Thai League 2 had at least 3 goals
1 / 4 of the last match between the teams was at least 3 goals
1 / 10 of last matches Pattaya Dolphins United in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches Pattaya Dolphins United in Thai League 2 had at least 3 goals
Postaw:Suma - Ponad (2.5)
1 / 10 ostatnich meczów Uniwersytet Kasetsart we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Uniwersytet Kasetsart
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.12.2025 18:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!