Nevėžis - Panevezys II 20.03.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Nevėžis i Panevezys II i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Nevėžis Panevezys II - Punkty obydwu drużyn - Nie.
20/03/2026
Nevėžis
Panevezys II
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.03.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Litwa, II Lyga, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Nevėžis i Panevezys II. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 20.03 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Nevėžis i Panevezys II poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 25.07.25, z końcowym wynikiem 0:1. Nevėžis zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy Panevezys II wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 15-8 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Nevėžis i Panevezys II z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Nevėžis przegląd
Klub zanotował 0 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Nevėžis strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Nevėžis średnio 0 minut.
Panevezys II przegląd
Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Panevezys II potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Brasileiro Serie B
Botafogo Ribeirao Preto II-CRB Maceio
National Premier Soccer League
Wc Predators-Hershey
USL League Two
Kalamazoo-Oakland County
National Premier Soccer League
Ambassadors FC Ohio-Buffalo Stallions
USL League Two
Charlotte Eagles-Hickory FC
Boston Bolts-Western Mass Pioneers
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Nevėžis i Panevezys II na turnieju II Lyga w sezonie 2026/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Nevėžis we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 ostatnich meczów Panevezys II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Panevezys II
Postaw:1x2 - Z2
1 / 10 ostatnich meczów Nevėžis we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Nevėžis
8 / 10 ostatnich meczów Panevezys II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z1
6 / 10 ostatnich meczów Nevėžis we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Nevėžis
2 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Panevezys II nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
2 / 10 ostatnich meczów Nevėžis we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Nevėžis w 2 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Panevezys II we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Nevėžis nie zremisowało
7 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Panevezys II nie zremisowało
Postaw:Podwójna szansa - 12
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Nevėžis nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Panevezys II
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 20.03.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!