KF Shkendija Haracine - FK Novaci 2005 16.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane KF Shkendija Haracine i FK Novaci 2005 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla KF Shkendija Haracine FK Novaci 2005 - Suma - Poniżej (2.5).
16/05/2026
KF Shkendija Haracine
FK Novaci 2005
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Macedonia Północna, 2. MFL, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy KF Shkendija Haracine i FK Novaci 2005. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 16.05 w 10:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla KF Shkendija Haracine i FK Novaci 2005 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 25.11.25, z końcowym wynikiem 1:0. KF Shkendija Haracine zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy FK Novaci 2005 wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 0-1 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn KF Shkendija Haracine i FK Novaci 2005 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
KF Shkendija Haracine przegląd
W bieżącym sezonie 2. MFL KF Shkendija Haracine rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 7 zwycięstw, 0 przegranych i 3 remisów, w tym 7 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 3 miejsca w tabeli. Średnio KF Shkendija Haracine strzelił 26 goli i stracił 7 goli na mecz, z różnicą bramek +19. Gdy grają u siebie, KF Shkendija Haracine zazwyczaj zdobywa średnio 27.3 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie KF Shkendija Haracine strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie KF Shkendija Haracine średnio 27.3 minut.
FK Novaci 2005 przegląd
W bieżącym sezonie 2. MFL FK Novaci 2005 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 8 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +6. Obecnie FK Novaci 2005 zajmuje 7 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych FK Novaci 2005 obie drużyny strzelają około 40.9 bramek. W meczach wyjazdowych FK Novaci 2005 obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze FK Novaci 2005 potrzebują około 40.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. KF Shkendija Haracine | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | 19 | 6 | 3 | 58 | 16 | 63 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Novaci 2005 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | 15 | 5 | 8 | 43 | 23 | 50 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Świata
Francja-Szwecja
National Premier Soccer League
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Puchar Chile
Audax Italiano-Palestino
USL League Two
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
MLS+
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Louisville +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie KF Shkendija Haracine i FK Novaci 2005 strzelili pierwsi w 2. MFL sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki KF Shkendija Haracine meczów i FK Novaci 2005 meczów w ramach turnieju 2. MFL
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla KF Shkendija Haracine i FK Novaci 2005 na turnieju 2. MFL w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in 2. MFL scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches FK Novaci 2005 in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches FK Novaci 2005 in 2. MFL scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
6 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in 2. MFL had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches FK Novaci 2005 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches FK Novaci 2005 in 2. MFL had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
4 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in 2. MFL scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches FK Novaci 2005 in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches FK Novaci 2005 in 2. MFL scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
3 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in all competitions scored at least 3 goals
4 / 10 of last matches KF Shkendija Haracine in 2. MFL had at least 3 goals
Postaw:Suma - Ponad (2.5)
1 / 10 ostatnich meczów KF Shkendija Haracine we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
Postaw:1x2 - Z2
1 / 10 ostatnich meczów KF Shkendija Haracine we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!