Khor Fakkan - Al Dhafra 02.01.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Khor Fakkan i Al Dhafra i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Khor Fakkan Al Dhafra - Punkty obydwu drużyn - Nie.
02/01/2026
Khor Fakkan
Al Dhafra
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.01.2026 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabian Gulf League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Khor Fakkan i Al Dhafra. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.01 w 07:55. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Khor Fakkan i Al Dhafra poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 11 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 18.04.23, z końcowym wynikiem 1:3. Khor Fakkan zwyciężyli w 5 meczów, podczas gdy Al Dhafra wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 19-17 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Khor Fakkan i Al Dhafra z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Khor Fakkan przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Khor Fakkan rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 5 przegranych i 2 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 10 miejsca w tabeli. Średnio Khor Fakkan strzelił 17 goli i stracił 19 goli na mecz, z różnicą bramek -2. Gdy grają u siebie, Khor Fakkan zazwyczaj zdobywa średnio 25 goli na mecz. 8 w meczach na własnym stadionie Khor Fakkan strzeliły obie drużyny, co stanowi 80% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Khor Fakkan średnio 25 minut.
Al Dhafra przegląd
W bieżącym sezonie Arabian Gulf League Al Dhafra rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 4 goli i straciła 15 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -11. Obecnie Al Dhafra zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Al Dhafra obie drużyny strzelają około 23.7 bramek. W meczach wyjazdowych Al Dhafra obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Al Dhafra potrzebują około 23.7 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Al Dhafra SCC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 4 | 0 | 6 | 15 | 20 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Al Khaleej Khor Fakkan | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 17 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Austarlia. Puchar Wiktorii. Kobiety.
Box Hill (Kobiety)-Bulleen Lions (Kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi II (Kobiety)-Ho Chi Minh City II (Kobiety)
Fong Fu Ha Nam (kob)-Than KSVN (Kobiety)
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Ayeyawady (Kobiety)-ISPE (Kobiety)
NPL Queensland, Kobiety
Sunshine Coast Wanderers (Kobiety)-Olympic Brisbane (Kobiety)
Eastern Suburbs (Kobiety)-Gold Coast United (Kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Khor Fakkan i Al Dhafra strzelili pierwsi w Arabian Gulf League sezonu 2025/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Khor Fakkan meczów i Al Dhafra meczów w ramach turnieju Arabian Gulf League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Khor Fakkan i Al Dhafra na turnieju Arabian Gulf League w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Khor Fakkan in Arabian Gulf League ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Al Dhafra
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
5 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan w Arabian Gulf League zakończył się jego porażką w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra w Arabian Gulf League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al Dhafra w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Khor Fakkan in Arabian Gulf League ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Khor Fakkan
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Dhafra nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Al Dhafra nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra w Arabian Gulf League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Al Dhafra w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Khor Fakkan w Arabian Gulf League zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Khor Fakkan
6 / 10 ostatnich meczów Al Dhafra we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Al Dhafra in Arabian Gulf League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Khor Fakkan nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Khor Fakkan nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Al Dhafra nie zremisowało
10 / 10 ostatnich meczów w Arabian Gulf League Al Dhafra nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 02.01.2026 18:40
Podczas ostatnich 11 spotkań, Khor Fakkan Club wygrał 5 razy, były 2 remisy, a Al Dhafra SSC wygrał 4 razy. Różnica bramek to 19-17 na korzyść Khor Fakkan Club.
Al Dhafra SSC's ostatnie wyjazdowe zwycięstwo przeciwko Khor Fakkan Club było w 2008.
5 to liczba przegranych spotkań przez Al Dhafra SSC na wyjeździe w Arabian Gulf League.
Wiedzieliście, że Khor Fakkan Club zdobywa 43% goli między minutami 31-45? To najwyższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 47% strzelonych bramek Al Dhafra SSC zdobywa między minutami 61-75?
Al Dhafra SSC przegrał 7 meczy na wyjeździe z rzędu.
Przed własną publicznością Khor Fakkan Club nie ma na koncie przegranej z Al Dhafra SSC od 3 spotkań.
Khor Fakkan Club nie strzelił gola w 1 z ich 5 meczy u siebie w Arabian Gulf League w tym sezonie.
Al Dhafra SSC nie strzelił gola w 3 z ich 5 meczy na wyjeździe w Arabian Gulf League w tym sezonie.
Al Dhafra SSC's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 0-0-5.
Tarik Tissoudali jest w Khor Fakkan Club najlepszym strzelcem z liczbą 5 goli. Karim El Berkaoui strzelił 6 razy dla Al Dhafra SSC.
Khor Fakkan Club wygrywa 1. połowę w 43% swoich meczy, Al Dhafra SSC w 3% swoich meczy.
Khor Fakkan Club wygrywa 43% połowy meczu, Al Dhafra SSC wygrywa 3%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Khor Fakkan Club.
W ich ostatnim spotkaniu Khor Fakkan Club wygrał 2 golami.
Gdy Khor Fakkan Club prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 42% swoich meczy.
Gdy Al Dhafra SSC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 80% swoich meczy.
Gdy Khor Fakkan Club przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Al Dhafra SSC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W Arabian Gulf League Khor Fakkan Club ma lepsze osiągnięcia niż Al Dhafra SSC.
Występy Khor Fakkan Club w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Al Dhafra SSC.
Khor Fakkan Club przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Al Dhafra SSC (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Khor Fakkan Club wygrał 4, Al Dhafra SSC wygrał 1, 0 zremisowano.
Khor Fakkan Club przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Arabian Gulf League przeciwko Al Dhafra SSC.
Al Dhafra SSC wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Arabian Gulf League przeciwko Khor Fakkan Club.
Khor Fakkan Club zdobywa 2.6 gole w meczu przeciwko Al Dhafra SSC, a Al Dhafra SSC strzela 1.8 przeciwko Khor Fakkan Club (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Khor Fakkan Club i Al Dhafra SSC to 4.4.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Khor Fakkan Club i Al Dhafra SSC to 1.8.
Khor Fakkan Club zdobywa 1.88 gole grając u siebie, a Al Dhafra SSC strzela 1.13 gole grając na wyjeździe (średnio).
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Arabian Gulf League.
Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
Seria 3 porażek - to bilans Al Dhafra SSC w Arabian Gulf League.
Al Dhafra SSC przegrał 3 meczy z rzędu.
Obie drużyny nie zdobyły gola w ich ostatnim meczu.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!