Lamontville Golden Arrows II - TS Galaxy II 25.11.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Lamontville Golden Arrows II i TS Galaxy II i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Lamontville Golden Arrows II TS Galaxy II - Suma - Poniżej (2.5).
25/11/2023
Lamontville Golden Arrows II
TS Galaxy II
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.11.2023 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Afryka Południowa, Mistrzostwa RPA. Diski Challenge, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Lamontville Golden Arrows II i TS Galaxy II. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 25.11 w 03:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Lamontville Golden Arrows II i TS Galaxy II poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 18.03.23, z końcowym wynikiem 2:1. Lamontville Golden Arrows II zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy TS Galaxy II wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-1 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Lamontville Golden Arrows II i TS Galaxy II z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Lamontville Golden Arrows II przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa RPA. Diski Challenge Lamontville Golden Arrows II rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 4 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Średnio Lamontville Golden Arrows II strzelił 17 goli i stracił 17 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, Lamontville Golden Arrows II zazwyczaj zdobywa średnio 27.9 goli na mecz. 8 w meczach na własnym stadionie Lamontville Golden Arrows II strzeliły obie drużyny, co stanowi 80% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Lamontville Golden Arrows II średnio 27.9 minut.
TS Galaxy II przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa RPA. Diski Challenge TS Galaxy II rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 14 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Średnio w meczach wyjazdowych TS Galaxy II obie drużyny strzelają około 35.3 bramek. W meczach wyjazdowych TS Galaxy II obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze TS Galaxy II potrzebują około 35.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
MTK Budapest-Waszasz
Mistrzostwa Mongolii. Narodowa Premier League
Khovd Western-Miasto Ulaangom
Mistrzostwa Australii. NPL Northern NSW. Rezerwa
Newcastle Olympic II-Charlestown Azzurri II
Klubowe Mecze Towarzyski
Wisła Kraków-Puszcza Niepołomice
Zalaegerszegi TE FC-Ajka
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Lamontville Golden Arrows II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Lamontville Golden Arrows II in Mistrzostwa RPA. Diski Challenge ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów TS Galaxy II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów TS Galaxy II w Mistrzostwa RPA. Diski Challenge zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów Lamontville Golden Arrows II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Lamontville Golden Arrows II w Mistrzostwa RPA. Diski Challenge , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów TS Galaxy II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów TS Galaxy II w Mistrzostwa RPA. Diski Challenge , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Lamontville Golden Arrows II w Mistrzostwa RPA. Diski Challenge zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
5 / 10 of last matches Lamontville Golden Arrows II in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Lamontville Golden Arrows II in Mistrzostwa RPA. Diski Challenge scored at least 2 goals
1 / 2 of the last matches between the teams was at least 2 goals
4 / 10 of last matches TS Galaxy II in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches TS Galaxy II in Mistrzostwa RPA. Diski Challenge scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
1 / 10 ostatnich meczów Lamontville Golden Arrows II we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów TS Galaxy II we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów TS Galaxy II w Mistrzostwa RPA. Diski Challenge zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
5 / 10 ostatnich meczów Lamontville Golden Arrows II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Lamontville Golden Arrows II in Mistrzostwa RPA. Diski Challenge ended in defeat
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach TS Galaxy II nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa RPA. Diski Challenge TS Galaxy II nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.11.2023 18:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!