Landvetter - IF Boljan Falkenberg 14.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Landvetter i IF Boljan Falkenberg i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Landvetter IF Boljan Falkenberg - Podwójna szansa - X2.
14/05/2026
Landvetter
IF Boljan Falkenberg
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.05.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Szwecja, Division 2, Awans Playoff, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Landvetter i IF Boljan Falkenberg. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 14.05 w 08:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Landvetter i IF Boljan Falkenberg poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 15.08.25, z końcowym wynikiem 0:1. Landvetter zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy IF Boljan Falkenberg wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 3-3 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Landvetter i IF Boljan Falkenberg z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Landvetter przegląd
W bieżącym sezonie Division 2, Awans Playoff Landvetter rozegrało 7 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 1 przegranych i 1 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 1 miejsca w tabeli. Średnio Landvetter strzelił 5 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Landvetter zazwyczaj zdobywa średnio 45 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Landvetter strzeliły obie drużyny, co stanowi 33% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Landvetter średnio 45 minut.
IF Boljan Falkenberg przegląd
W bieżącym sezonie Division 2, Awans Playoff IF Boljan Falkenberg rozegrało 7 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 6 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie IF Boljan Falkenberg zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych IF Boljan Falkenberg obie drużyny strzelają około 32.7 bramek. W meczach wyjazdowych IF Boljan Falkenberg obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze IF Boljan Falkenberg potrzebują około 32.7 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. IF Boljan Falkenberg | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | 12 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1. Landvetter | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | 4 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Division 2, Awans Playoff
Husqvarna-Lidkopings
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Landvetter i IF Boljan Falkenberg strzelili pierwsi w Division 2, Awans Playoff sezonu 2026/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Landvetter meczów i IF Boljan Falkenberg meczów w ramach turnieju Division 2, Awans Playoff
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Landvetter i IF Boljan Falkenberg na turnieju Division 2, Awans Playoff w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Landvetter we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 7 ostatnich meczów Landvetter w Division 2, Awans Playoff , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów IF Boljan Falkenberg we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 7 ostatnich meczów IF Boljan Falkenberg w Division 2, Awans Playoff , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 ostatnich meczów Landvetter we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 7 ostatnich meczów Landvetter w Division 2, Awans Playoff zakończył się jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Landvetter
2 / 10 ostatnich meczów IF Boljan Falkenberg we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 7 of last matches IF Boljan Falkenberg in Division 2, Awans Playoff ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Landvetter we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Landvetter w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów IF Boljan Falkenberg we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 7 ostatnich meczów IF Boljan Falkenberg w Division 2, Awans Playoff zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Landvetter nie zremisowało
6 / 7 ostatnich meczów w Division 2, Awans Playoff Landvetter nie zremisował
2 / 2 of the last matches between the teams ended in a win
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach IF Boljan Falkenberg nie zremisowało
4 / 7 ostatnich meczów w Division 2, Awans Playoff IF Boljan Falkenberg nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Landvetter we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 7 ostatnich meczów Landvetter w Division 2, Awans Playoff zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 7 ostatnich meczów IF Boljan Falkenberg w Division 2, Awans Playoff zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Landvetter nie przegrała
6 / 7 ostatnich meczów w Division 2, Awans Playoff Landvetter nie przegrała
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem IF Boljan Falkenberg
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.05.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!