Le Mans U19 - Stade Lavallois U19 04.02.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Le Mans U19 i Stade Lavallois U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Le Mans U19 Stade Lavallois U19 - Podwójna szansa - 12.
04/02/2023
Le Mans U19
Stade Lavallois U19
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.02.2023 09:15
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Francja, Championnat National U19, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Le Mans U19 i Stade Lavallois U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 04.02 w 08:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Le Mans U19 i Stade Lavallois U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 6 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 24.09.22, z końcowym wynikiem 1:1. Le Mans U19 zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Stade Lavallois U19 wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-7 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Le Mans U19 i Stade Lavallois U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Le Mans U19 przegląd
W bieżącym sezonie Championnat National U19 Le Mans U19 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 3 przegranych i 2 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 12 miejsca w tabeli. Średnio Le Mans U19 strzelił 23 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +13. Gdy grają u siebie, Le Mans U19 zazwyczaj zdobywa średnio 27.3 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Le Mans U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Le Mans U19 średnio 27.3 minut.
Stade Lavallois U19 przegląd
W bieżącym sezonie Championnat National U19 Stade Lavallois U19 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 7 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 17 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +4. Obecnie Stade Lavallois U19 zajmuje 3 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Stade Lavallois U19 obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych Stade Lavallois U19 obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Stade Lavallois U19 potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Stade Lavallois U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 11 | 3 | 3 | 28 | 18 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Le Mmans FC U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 3 | 4 | 10 | 17 | 33 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 of last matches Le Mans U19 in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Le Mans U19 in Championnat National U19 had less than 2 goals
6 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Stade Lavallois U19 in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Stade Lavallois U19 in Championnat National U19 had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 of last matches Le Mans U19 in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Le Mans U19 in Championnat National U19 scored at least 1 goal
5 / 6 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Stade Lavallois U19 in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Stade Lavallois U19 in Championnat National U19 scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
6 / 10 of last matches Le Mans U19 in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Le Mans U19 in Championnat National U19 had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Stade Lavallois U19 in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Stade Lavallois U19 in Championnat National U19 had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
6 / 10 ostatnich meczów Le Mans U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Le Mans U19 w Championnat National U19 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Stade Lavallois U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Stade Lavallois U19 w Championnat National U19 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 of last matches in all competitions Le Mans U19 played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Championnat National U19 Le Mans U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Stade Lavallois U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Championnat National U19 Stade Lavallois U19 played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
6 / 10 of last matches in all competitions Le Mans U19 played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Championnat National U19 Le Mans U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Stade Lavallois U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Championnat National U19 Stade Lavallois U19 played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.02.2023 09:15
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!