Lexington SC - Sacramento Republic 14.03.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Lexington SC i Sacramento Republic i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Lexington SC Sacramento Republic - 1x2 - Z2.
14/03/2026
Lexington SC
Sacramento Republic
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.03.2026 19:45
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej USA, USL Championship, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Lexington SC i Sacramento Republic. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 14.03 w 19:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Lexington SC i Sacramento Republic poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 17.10.25, z końcowym wynikiem 2:2. Lexington SC zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Sacramento Republic wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Lexington SC i Sacramento Republic z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Lexington SC przegląd
W bieżącym sezonie USL Championship Lexington SC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 6 przegranych i 2 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 9 miejsca w tabeli. Średnio Lexington SC strzelił 16 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Lexington SC zazwyczaj zdobywa średnio 32.1 goli na mecz. 9 w meczach na własnym stadionie Lexington SC strzeliły obie drużyny, co stanowi 90% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Lexington SC średnio 32.1 minut.
Sacramento Republic przegląd
W bieżącym sezonie USL Championship Sacramento Republic rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 6 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 17 goli i straciła 8 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +9. Obecnie Sacramento Republic zajmuje 1 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Sacramento Republic obie drużyny strzelają około 36 bramek. W meczach wyjazdowych Sacramento Republic obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze Sacramento Republic potrzebują około 36 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Sacramento Republic | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Lexington SC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
U20 NSW NPL
SD Raiders FC U20-Sydney FC U20
Mistrzostwa Mongolii. Narodowa Premier League
Ułan Bator-Central Stallions
Mistrzostwa Wietnamu do lat 21
Viettel U21-Ha Noi U21
U23 Queensland Premier League 1
Logan Lightning U23-Redlands United U23
Austarlia. Puchar Wiktorii. Kobiety.
Box Hill (Kobiety)-Bulleen Lions (Kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi II (Kobiety)-Ho Chi Minh City II (Kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Lexington SC i Sacramento Republic na turnieju USL Championship w sezonie 2026/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Lexington SC we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Lexington SC w USL Championship , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Sacramento Republic we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Sacramento Republic w USL Championship , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Lexington SC nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w USL Championship Lexington SC nie zremisował
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Sacramento Republic nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w USL Championship Sacramento Republic nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów Lexington SC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Lexington SC in USL Championship ended in defeat
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Sacramento Republic nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w USL Championship Sacramento Republic nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów Lexington SC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Lexington SC w USL Championship zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Sacramento Republic we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Sacramento Republic in USL Championship ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Lexington SC nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w USL Championship Lexington SC nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
10 / 10 of last matches Lexington SC in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Lexington SC in USL Championship had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Sacramento Republic in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Sacramento Republic in USL Championship had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 14.03.2026 19:45
Mecze w ostatnim sezonie: 2-2 ((Lexington SC u siebie) i 0-0 (Sacramento Republic FC u siebie).
Lexington SC rozegrał 4 spotkań u siebie z rzędu bez zwycięstwa.
Lexington SC stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 9 meczy.
Lexington SC wygrywa 1. połowę w 28% swoich meczy, Sacramento Republic FC w 30% swoich meczy.
Lexington SC wygrywa 28% połowy meczu, Sacramento Republic FC wygrywa 30%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (2- 2)
Gdy Lexington SC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 44% swoich meczy.
Gdy Sacramento Republic FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 90% swoich meczy.
Gdy Lexington SC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 28% swoich meczy.
Gdy Sacramento Republic FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 10% swoich meczy.
W USL Championship Sacramento Republic FC ma lepsze osiągnięcia niż Lexington SC.
Występy Lexington SC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Sacramento Republic FC.
Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
Lexington SC zdobywa 1.39 gole grając u siebie, a Sacramento Republic FC strzela 1.15 gole grając na wyjeździe (średnio).
Występy Sacramento Republic FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Lexington SC.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!