Liverpool U21 - Aston Villa U23 03.03.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Liverpool U21 i Aston Villa U23 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Liverpool U21 Aston Villa U23 - Podwójna szansa - X2.
03/03/2024
Liverpool U21
Aston Villa U23
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.03.2024 09:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Anglii, Premier League 2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Liverpool U21 i Aston Villa U23. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 03.03 w 09:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Liverpool U21 i Aston Villa U23 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Liverpool U21 i Aston Villa U23 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Liverpool U21 przegląd
W bieżącym sezonie Premier League 2 Liverpool U21 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 3 przegranych i 1 remisów, w tym 7 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio Liverpool U21 strzelił 24 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +11. Gdy grają u siebie, Liverpool U21 zazwyczaj zdobywa średnio 24.3 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Liverpool U21 strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Liverpool U21 średnio 24.3 minut.
Aston Villa U23 przegląd
W bieżącym sezonie Premier League 2 Aston Villa U23 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -4. Obecnie Aston Villa U23 zajmuje 18 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Aston Villa U23 obie drużyny strzelają około 15 bramek. W meczach wyjazdowych Aston Villa U23 obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Aston Villa U23 potrzebują około 15 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Liverpool U21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 8 | 2 | 3 | 28 | 20 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. Aston Villa II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 4 | 3 | 5 | 27 | 28 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Liverpool U21 i Aston Villa U23 na turnieju Premier League 2 w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 of last matches in all competitions Liverpool U21 played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Premier League 2 Liverpool U21 played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in all competitions Aston Villa U23 played with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in Premier League 2 Aston Villa U23 played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
3 / 10 of last matches in all competitions Liverpool U21 played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in Premier League 2 Liverpool U21 played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in all competitions Aston Villa U23 played with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in Premier League 2 Aston Villa U23 played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
8 / 10 of last matches Liverpool U21 in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Liverpool U21 in Premier League 2 had less than 3 goals
4 / 10 of last matches Aston Villa U23 in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Aston Villa U23 in Premier League 2 had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
5 / 10 ostatnich meczów Liverpool U21 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Liverpool U21 in Premier League 2 ended in defeat
6 / 10 ostatnich meczów Aston Villa U23 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Aston Villa U23 w Premier League 2 zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 of last matches Liverpool U21 in all competitions had less than 2 goals
2 / 10 of last matches Liverpool U21 in Premier League 2 had less than 2 goals
2 / 10 of last matches Aston Villa U23 in all competitions had less than 2 goals
2 / 10 of last matches Aston Villa U23 in Premier League 2 had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
4 / 10 ostatnich meczów Liverpool U21 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów Liverpool U21 w Premier League 2 zakończył się jego porażką w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Aston Villa U23 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Aston Villa U23 w Premier League 2 zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.03.2024 09:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!