Macclesfield FC - Southport 28.03.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Macclesfield FC i Southport i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Macclesfield FC Southport - Suma - Ponad (0.5).
28/03/2026
Macclesfield FC
Southport
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Anglii, National League North, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Macclesfield FC i Southport. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 28.03 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Macclesfield FC i Southport poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 19.08.25, z końcowym wynikiem 1:2. Macclesfield FC zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Southport wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-1 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Macclesfield FC i Southport z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Macclesfield FC przegląd
W bieżącym sezonie National League North Macclesfield FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 3 przegranych i 1 remisów, w tym 7 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 4 miejsca w tabeli. Średnio Macclesfield FC strzelił 24 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +11. Gdy grają u siebie, Macclesfield FC zazwyczaj zdobywa średnio 24.3 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Macclesfield FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Macclesfield FC średnio 24.3 minut.
Southport przegląd
W bieżącym sezonie National League North Southport rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 6 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Obecnie Southport zajmuje 14 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Southport obie drużyny strzelają około 29 bramek. W meczach wyjazdowych Southport obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Southport potrzebują około 29 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Macclesfield FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | 20 | 7 | 11 | 70 | 55 | 67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Southport | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | 13 | 12 | 15 | 55 | 61 | 51 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Premier League
Sagesse-Tadamon Sour
Super League
Big Bullets-Masters Security
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Macclesfield FC i Southport strzelili pierwsi w National League North sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Macclesfield FC meczów i Southport meczów w ramach turnieju National League North
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Macclesfield FC i Southport na turnieju National League North w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Macclesfield FC nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w National League North Macclesfield FC nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Southport nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w National League North Southport nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 of last matches Macclesfield FC in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Macclesfield FC in National League North had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Southport in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Southport in National League North had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
7 / 10 of last matches Macclesfield FC in all competitions scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Macclesfield FC in National League North scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
5 / 10 of last matches Southport in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Southport in National League North scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
3 / 10 ostatnich meczów Macclesfield FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Macclesfield FC in National League North ended in defeat
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Southport nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w National League North Southport nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Macclesfield FC nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w National League North Macclesfield FC nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Southport
Postaw:Podwójna szansa - 1X
3 / 10 ostatnich meczów Macclesfield FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Macclesfield FC in National League North ended in defeat
6 / 10 ostatnich meczów Southport we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów Southport w National League North zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!