Manisa - Bodrum Belediyesi Bodrumspor 08.03.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Manisa i Bodrum Belediyesi Bodrumspor i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Manisa Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Suma - Poniżej (2.5).
08/03/2023
Manisa
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładWspółczynniki w momencie publikacji prognozy 07.03.2023 07:15
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Turcja, 1. Lig, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Manisa i Bodrum Belediyesi Bodrumspor. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 08.03 w 06:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Manisa i Bodrum Belediyesi Bodrumspor poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 5 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 18.09.22, z końcowym wynikiem 1:1. Manisa zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Bodrum Belediyesi Bodrumspor wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-9 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Manisa i Bodrum Belediyesi Bodrumspor z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Manisa przegląd
W bieżącym sezonie 1. Lig Manisa rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 11 miejsca w tabeli. Średnio Manisa strzelił 11 goli i stracił 15 goli na mecz, z różnicą bramek -4. Gdy grają u siebie, Manisa zazwyczaj zdobywa średnio 34.6 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Manisa strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Manisa średnio 34.6 minut.
Bodrum Belediyesi Bodrumspor przegląd
W bieżącym sezonie 1. Lig Bodrum Belediyesi Bodrumspor rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 10 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie Bodrum Belediyesi Bodrumspor zajmuje 3 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Bodrum Belediyesi Bodrumspor obie drużyny strzelają około 42.9 bramek. W meczach wyjazdowych Bodrum Belediyesi Bodrumspor obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze Bodrum Belediyesi Bodrumspor potrzebują około 42.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Bodrum Belediyesi Bodrumspor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | 12 | 5 | 6 | 36 | 22 | 41 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Manisa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 7 | 9 | 5 | 26 | 26 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Manisa i Bodrum Belediyesi Bodrumspor na turnieju 1. Lig w sezonie 2022/2023
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Manisa nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w 1. Lig Manisa nie zremisował
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Bodrum Belediyesi Bodrumspor nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w 1. Lig Bodrum Belediyesi Bodrumspor nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 of last matches Manisa in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Manisa in 1. Lig had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Bodrum Belediyesi Bodrumspor in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Bodrum Belediyesi Bodrumspor in 1. Lig had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
6 / 10 ostatnich meczów Manisa we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Manisa w 1. Lig , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Bodrum Belediyesi Bodrumspor we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Bodrum Belediyesi Bodrumspor w 1. Lig , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 of last matches in all competitions Manisa played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in 1. Lig Manisa played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Bodrum Belediyesi Bodrumspor played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in 1. Lig Bodrum Belediyesi Bodrumspor played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
6 / 10 of last matches in all competitions Manisa played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in 1. Lig Manisa played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Bodrum Belediyesi Bodrumspor played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in 1. Lig Bodrum Belediyesi Bodrumspor played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
6 / 10 of last matches Manisa in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Manisa in 1. Lig scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Bodrum Belediyesi Bodrumspor in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Bodrum Belediyesi Bodrumspor in 1. Lig scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 07.03.2023 07:15
Podczas ostatnich 5 spotkań, Manisa Futbol Kulubu wygrał 1 razy, były 2 remisy, a BB Bodrumspor wygrał 2 razy. Różnica bramek to 9-4 na korzyść BB Bodrumspor.
Czy wiecie, że 27% strzelonych bramek Manisa Futbol Kulubu zdobywa między minutami 76-90?
Czy wiecie, że 26% strzelonych bramek BB Bodrumspor zdobywa między minutami 31-45?
Manisa Futbol Kulubu nie przegrał ostatnich 4 spotkań.
Manisa Futbol Kulubu nie przegrał żadnego z 10 swoich ostatnich meczy u siebie.
Manisa Futbol Kulubu nie strzelił gola w 3 z ich 11 meczy u siebie w TFF 1. Lig w tym sezonie.
BB Bodrumspor nie strzelił gola w 5 z ich 11 meczy na wyjeździe w TFF 1. Lig w tym sezonie.
Manisa Futbol Kulubu's bilans meczy u siebie w tym sezonie: 4-6-1.
Manisa Futbol Kulubu zdobywał przynajmniej jednego gola w 5 kolejnych meczach.
Manisa Futbol Kulubu wygrywa 1. połowę w 21% swoich meczy, BB Bodrumspor w 45% swoich meczy.
Manisa Futbol Kulubu wygrywa 21% połowy meczu, BB Bodrumspor wygrywa 45%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (1- 1)
Gdy Manisa Futbol Kulubu prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 55% swoich meczy.
Gdy BB Bodrumspor prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 100% swoich meczy.
Gdy Manisa Futbol Kulubu przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 40% swoich meczy.
Gdy BB Bodrumspor przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 0% swoich meczy.
W TFF 1. Lig BB Bodrumspor ma lepsze osiągnięcia niż Manisa Futbol Kulubu.
Występy BB Bodrumspor w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Manisa Futbol Kulubu.
BB Bodrumspor przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Manisa Futbol Kulubu (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Manisa Futbol Kulubu wygrał 1, BB Bodrumspor wygrał 2, 2 zremisowano.
Manisa Futbol Kulubu zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko BB Bodrumspor, a BB Bodrumspor strzela 1.8 przeciwko Manisa Futbol Kulubu (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Manisa Futbol Kulubu i BB Bodrumspor to 2.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Manisa Futbol Kulubu i BB Bodrumspor to 1.4.
Manisa Futbol Kulubu zdobywa 1.62 gole grając u siebie, a BB Bodrumspor strzela 1.43 gole grając na wyjeździe (średnio).
Obie drużyny nie straciły gola w ich ostatnim meczu.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!