Miedz Legnica - KSP Polonia Warszawa 23.02.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Miedz Legnica i KSP Polonia Warszawa i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Miedz Legnica KSP Polonia Warszawa - Punkty obydwu drużyn - Nie.
23/02/2024
Miedz Legnica
KSP Polonia Warszawa
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 23.02.2024 18:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Polska, I Liga, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Miedz Legnica i KSP Polonia Warszawa. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 23.02 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Miedz Legnica i KSP Polonia Warszawa poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 14.08.23, z końcowym wynikiem 3:4. Miedz Legnica zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy KSP Polonia Warszawa wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 9-11 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Miedz Legnica i KSP Polonia Warszawa z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Miedz Legnica przegląd
W bieżącym sezonie I Liga Miedz Legnica rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 2 przegranych i 5 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 9 miejsca w tabeli. Średnio Miedz Legnica strzelił 15 goli i stracił 9 goli na mecz, z różnicą bramek +6. Gdy grają u siebie, Miedz Legnica zazwyczaj zdobywa średnio 37.5 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Miedz Legnica strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Miedz Legnica średnio 37.5 minut.
KSP Polonia Warszawa przegląd
W bieżącym sezonie I Liga KSP Polonia Warszawa rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 12 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Obecnie KSP Polonia Warszawa zajmuje 15 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych KSP Polonia Warszawa obie drużyny strzelają około 37.5 bramek. W meczach wyjazdowych KSP Polonia Warszawa obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze KSP Polonia Warszawa potrzebują około 37.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Miedz Legnica | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 7 | 8 | 4 | 28 | 19 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. KSP Polonia Warszawa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 5 | 4 | 11 | 24 | 31 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
Ayr United-Dumbarton
Alloa Athletic-Livingston
Mold Alexandra-Airbus UK Broughton
Raith Rovers-Edinburgh FC
Clachnacuddin-Ross Country
Queen's Park-Clyde
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Miedz Legnica i KSP Polonia Warszawa na turnieju I Liga w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 of last matches in all competitions Miedz Legnica played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in I Liga Miedz Legnica played with a score of 0:0
2 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions KSP Polonia Warszawa played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in I Liga KSP Polonia Warszawa played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
7 / 10 of last matches Miedz Legnica in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Miedz Legnica in I Liga had less than 2 goals
2 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches KSP Polonia Warszawa in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches KSP Polonia Warszawa in I Liga had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
5 / 10 ostatnich meczów Miedz Legnica we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Miedz Legnica in I Liga ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów KSP Polonia Warszawa w I Liga zakończył się jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem KSP Polonia Warszawa
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Miedz Legnica we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów Miedz Legnica w I Liga zakończył się remisem
3 / 10 ostatnich meczów KSP Polonia Warszawa we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów KSP Polonia Warszawa w I Liga zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
5 / 10 ostatnich meczów Miedz Legnica we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Miedz Legnica in I Liga ended in defeat
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Miedz Legnica
3 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach KSP Polonia Warszawa nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w I Liga KSP Polonia Warszawa nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
2 / 10 ostatnich meczów Miedz Legnica we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Miedz Legnica w I Liga zakończył się jego porażką w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów KSP Polonia Warszawa we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów KSP Polonia Warszawa w I Liga zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem KSP Polonia Warszawa w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 23.02.2024 18:41
3 to liczba przegranych spotkań przez Polonia Warszawa na wyjeździe w I Liga.
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Miedź Legnica zdobywa między minutami 46-60?
Czy wiecie, że 25% strzelonych bramek Polonia Warszawa zdobywa między minutami 76-90?
Polonia Warszawa przegrał 5 meczy z rzędu.
Od 11 spotkań Polonia Warszawa pozostaje bez wygranej.
Polonia Warszawa przegrał 3 meczy na wyjeździe z rzędu.
Polonia Warszawa nie wygrał żadnego z 5 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
Miedź Legnica nie strzelił gola w 1 z ich 10 meczy u siebie w I Liga w tym sezonie.
Polonia Warszawa nie strzelił gola w 4 z ich 10 meczy na wyjeździe w I Liga w tym sezonie.
Polonia Warszawa stracił gola w każdym ze swoich ostatnich 7 meczy.
Miedź Legnica wygrywa 1. połowę w 21% swoich meczy, Polonia Warszawa w 34% swoich meczy.
Miedź Legnica wygrywa 21% połowy meczu, Polonia Warszawa wygrywa 34%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Miedź Legnica.
W ich ostatnim spotkaniu Miedź Legnica wygrał 1 golami.
Gdy Miedź Legnica prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 71% swoich meczy.
Gdy Polonia Warszawa prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 90% swoich meczy.
Gdy Miedź Legnica przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Polonia Warszawa przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 11% swoich meczy.
W I Liga Miedź Legnica ma lepsze osiągnięcia niż Polonia Warszawa.
Występy Miedź Legnica w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Polonia Warszawa.
W ostatnich 4 ich spotkaniach Miedź Legnica wygrał 2, Polonia Warszawa wygrał 2, 0 zremisowano.
Miedź Legnica przegrał tylko 1 ze swoich 3 meczy I Liga przeciwko Polonia Warszawa.
Polonia Warszawa wygrał tylko 1 ze swoich 3 meczy I Liga przeciwko Miedź Legnica.
Miedź Legnica zdobywa 2.25 gole w meczu przeciwko Polonia Warszawa, a Polonia Warszawa strzela 2.75 przeciwko Miedź Legnica (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Miedź Legnica i Polonia Warszawa to 5.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Miedź Legnica i Polonia Warszawa to 1.25.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w I Liga.
Obie drużyny nie zdobyły gola w ich ostatnim meczu.
Miedź Legnica zdobywa 1.05 gole grając u siebie, a Polonia Warszawa strzela 1.52 gole grając na wyjeździe (średnio).
Miedź Legnica ma pasmo 2 meczy z 0 zdobytymi golami.
Seria 3 porażek - to bilans Polonia Warszawa w I Liga.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!