Millonarios - Fortaleza Zipaquira 16.10.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Millonarios i Fortaleza Zipaquira i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Millonarios Fortaleza Zipaquira - Podwójna szansa - X2.
16/10/2024
Millonarios
Fortaleza Zipaquira
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.10.2024 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Kolumbia, Primera A, Clausura, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Millonarios i Fortaleza Zipaquira. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 16.10 w 21:05. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Millonarios i Fortaleza Zipaquira poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 30.03.24, z końcowym wynikiem 1:2. Millonarios zwyciężyli w 8 meczów, podczas gdy Fortaleza Zipaquira wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 19-11 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Millonarios i Fortaleza Zipaquira z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Millonarios przegląd
W bieżącym sezonie Primera A, Clausura Millonarios rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 3 przegranych i 2 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Średnio Millonarios strzelił 13 goli i stracił 5 goli na mecz, z różnicą bramek +8. Gdy grają u siebie, Millonarios zazwyczaj zdobywa średnio 50.1 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Millonarios strzeliły obie drużyny, co stanowi 30% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Millonarios średnio 50.1 minut.
Fortaleza Zipaquira przegląd
W bieżącym sezonie Primera A, Clausura Fortaleza Zipaquira rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 8 goli i straciła 6 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +2. Średnio w meczach wyjazdowych Fortaleza Zipaquira obie drużyny strzelają około 38.6 bramek. W meczach wyjazdowych Fortaleza Zipaquira obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 67% ich meczów wyjazdowych. Gracze Fortaleza Zipaquira potrzebują około 38.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
MLS+
D.C.United +-Minnesota +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Millonarios i Fortaleza Zipaquira strzelili pierwsi w Primera A, Clausura sezonu 2024/2024
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Millonarios meczów i Fortaleza Zipaquira meczów w ramach turnieju Primera A, Clausura
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Millonarios i Fortaleza Zipaquira na turnieju Primera A, Clausura w sezonie 2024/2024
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Millonarios we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Millonarios w Primera A, Clausura zakończył się remisem
5 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira w Primera A, Clausura zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira w Primera A, Clausura zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Fortaleza Zipaquira w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Millonarios we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Millonarios in Primera A, Clausura ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira w Primera A, Clausura zakończył się jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Fortaleza Zipaquira
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Millonarios we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Millonarios w Primera A, Clausura zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Millonarios w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira w Primera A, Clausura zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Millonarios we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Millonarios w Primera A, Clausura zakończył się jej zwycięstwem
8 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Millonarios
3 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Fortaleza Zipaquira in Primera A, Clausura ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Fortaleza Zipaquira w Primera A, Clausura zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Fortaleza Zipaquira w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.10.2024 19:40
Najczęstszy rezultat meczy między Millonarios FC a Fortaleza FC to 1-0. 3 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Bilans Millonarios FC w ostatnich 5 meczach u siebie z Fortaleza FC to: 4 zwycięstwa, 0 remisy i 1 porażki. Różnica bramek: 12-5 dla Millonarios FC.
Podczas ostatnich 11 spotkań, Millonarios FC wygrał 9 razy, były 0 remisy, a Fortaleza FC wygrał 2 razy. Różnica bramek to 22-11 na korzyść Millonarios FC.
Fortaleza FC's ostatnie wyjazdowe zwycięstwo przeciwko Millonarios FC było w 2013.
Czy wiecie, że 22% strzelonych bramek Millonarios FC zdobywa między minutami 0-15?
Czy wiecie, że 28% strzelonych bramek Fortaleza FC zdobywa między minutami 46-60?
W 6 ostatnich meczach drużyna Fortaleza FC nie pokonała Millonarios FC.
Przed własną publicznością Millonarios FC nie ma na koncie przegranej z Fortaleza FC od 4 spotkań.
Millonarios FC nie strzelił gola w 1 z ich 6 meczy u siebie w Primera A, Clausura w tym sezonie.
Fortaleza FC nie strzelił gola w 0 z ich 6 meczy na wyjeździe w Primera A, Clausura w tym sezonie.
Jhon Cordoba miał najwięcej asyst w Millonarios FC z liczbą 3. Sebastian Navarro jest w Fortaleza FC's najlepiej asystującym zawodnikiem (4).
Fortaleza FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 5 kolejnych meczach.
Millonarios FC wygrywa 1. połowę w 32% swoich meczy, Fortaleza FC w 34% swoich meczy.
Millonarios FC wygrywa 32% połowy meczu, Fortaleza FC wygrywa 34%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Millonarios FC.
W ich ostatnim spotkaniu Millonarios FC wygrał 1 golami.
Gdy Millonarios FC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 72% swoich meczy.
Gdy Fortaleza FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 70% swoich meczy.
Gdy Millonarios FC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 18% swoich meczy.
Gdy Fortaleza FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 8% swoich meczy.
W Primera A, Clausura Millonarios FC ma lepsze osiągnięcia niż Fortaleza FC.
Występy Millonarios FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Fortaleza FC.
Millonarios FC przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy przeciwko Fortaleza FC (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Millonarios FC wygrał 5, Fortaleza FC wygrał 0, 0 zremisowano.
Millonarios FC zdobywa 2 gole w meczu przeciwko Fortaleza FC, a Fortaleza FC strzela 0.6 przeciwko Millonarios FC (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Millonarios FC i Fortaleza FC to 2.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Millonarios FC i Fortaleza FC to 1.6.
Millonarios FC zdobywa 1.35 gole grając u siebie, a Fortaleza FC strzela 1 gole grając na wyjeździe (średnio).
Millonarios FC otrzymuje 4 czerwoną kartkę w tym sezonie- najwięcej w lidze.
Jeśli dziś Hayen Palacios (Fortaleza FC) strzeli gola przeciwko Millonarios FC, będzie to jego 5 bramka w sezonie.
Sebastian Navarro musi uważać w dzisiejszym spotkaniu. Jeśli zobaczy żółtą kartkę - jego 5 w sezonie, to nie zagra w przyszłym meczu.
W tym sezonie najczęstszym wynikiem końcowym, kiedy Millonarios FC przegrywa 0:1 u siebie, jest 2-1.
Prowadząc 1:0 i grając na wyjeździe drużyna Fortaleza FC nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie.
Zawodnik Hayen Palacios ma w tym momencie 5 żółtych kartek w tym sezonie.
Zawodnik Jhon Cordoba ma w tym momencie 5 strzelonych bramek w tym sezonie.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!