Minot State Beavers (Kobiety) - St. Cloud State Huskies (Kobiety) 06.10.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Minot State Beavers (Kobiety) i St. Cloud State Huskies (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Minot State Beavers (Kobiety) St. Cloud State Huskies (Kobiety) - 1x2 - Z2.
06/10/2023
Minot State Beavers (Kobiety)
St. Cloud State Huskies (Kobiety)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.10.2023 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej USA, NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Minot State Beavers (Kobiety) i St. Cloud State Huskies (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 06.10 w 18:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Minot State Beavers (Kobiety) i St. Cloud State Huskies (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Minot State Beavers (Kobiety) przegląd
Klub zanotował 0 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Minot State Beavers (Kobiety) strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Minot State Beavers (Kobiety) średnio 0 minut.
St. Cloud State Huskies (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety St. Cloud State Huskies (Kobiety) rozegrało 2 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 2 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +2. Średnio w meczach wyjazdowych St. Cloud State Huskies (Kobiety) obie drużyny strzelają około 45 bramek. Gracze St. Cloud State Huskies (Kobiety) potrzebują około 45 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 2 of last matches in all competitions St. Cloud State Huskies (Kobiety) played with a score of 0:0
2 / 2 of last matches in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety St. Cloud State Huskies (Kobiety) played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
1 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
1 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
1 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
2 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 2 ostatnich meczów St. Cloud State Huskies (Kobiety) w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 2 ostatnich meczów we wszystkich zawodach St. Cloud State Huskies (Kobiety) nie przegrała
2 / 2 ostatnich meczów w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety St. Cloud State Huskies (Kobiety) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.10.2023 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!