Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

MKS Unia Wabrzezno - Cuiavia Inowrocław 25.04.2026prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane MKS Unia Wabrzezno i Cuiavia Inowrocław i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla MKS Unia Wabrzezno Cuiavia Inowrocław - Punkty obydwu drużyn - Nie.

25/04/2026

MKS Unia Wabrzezno

10:00

Cuiavia Inowrocław

Bet:Punkty obydwu drużyn - Nie

Kursy:1.73

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.04.2026 19:43

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Polska, Mistrzostwa Polski. 4 liga, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy MKS Unia Wabrzezno i Cuiavia Inowrocław. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 25.04 w 10:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla MKS Unia Wabrzezno i Cuiavia Inowrocław poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn MKS Unia Wabrzezno i Cuiavia Inowrocław z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

2
Mecze
6
1
Wygrywa
2
1
Straty
3
4
Zdobyte
12
4
Przyznany
9
0
Różnica bramek
+3
2
Średnia bramek w meczu
4
2
Gole strzelone na mecz
2
2
Gole zdobyte na mecz
1.5
4
Obie drużyny zdobyły
3.5
23.9'
Minuty/Gol strzelony
27.1'

MKS Unia Wabrzezno przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Polski. 4 liga MKS Unia Wabrzezno rozegrało 2 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 1 przegranych i 0 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio MKS Unia Wabrzezno strzelił 3 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek +2. Gdy grają u siebie, MKS Unia Wabrzezno zazwyczaj zdobywa średnio 23.5 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie MKS Unia Wabrzezno strzeliły obie drużyny, co stanowi 100% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie MKS Unia Wabrzezno średnio 23.5 minut.

Cuiavia Inowrocław przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Polski. 4 liga Cuiavia Inowrocław rozegrało 6 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 9 goli i straciła 8 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +1. Średnio w meczach wyjazdowych Cuiavia Inowrocław obie drużyny strzelają około 22.3 bramek. W meczach wyjazdowych Cuiavia Inowrocław obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 75% ich meczów wyjazdowych. Gracze Cuiavia Inowrocław potrzebują około 22.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

MKS Unia Wabrzezno
MKS - %
Cuiavia Inowrocław
CUI - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

MKS Unia Wabrzezno
MKS - 33%
Cuiavia Inowrocław
CUI - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

2
Mecze
6
1
Wygrywa
2
1
Straty
3
4
Zdobyte
12
4
Przyznany
9
0
Różnica bramek
+3
2
Średnia bramek w meczu
4
2
Gole strzelone na mecz
2
2
Gole zdobyte na mecz
1.5
4
Obie drużyny zdobyły
3.5
23.9'
Minuty/Gol strzelony
27.1'

Wskazówki dotyczące zakładów

MKS Unia Wabrzezno

2 / 2 of last matches MKS Unia Wabrzezno in all competitions scored at least 1 goal

MKS Unia Wabrzezno

2 / 2 of last matches MKS Unia Wabrzezno in Mistrzostwa Polski. 4 liga scored at least 1 goal

Cuiavia Inowrocław

6 / 6 of last matches Cuiavia Inowrocław in all competitions scored at least 1 goal

Cuiavia Inowrocław

6 / 6 of last matches Cuiavia Inowrocław in Mistrzostwa Polski. 4 liga scored at least 1 goal

Postaw:Suma - Ponad (0.5)

MKS Unia Wabrzezno

1 / 2 ostatnich meczów MKS Unia Wabrzezno we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1

MKS Unia Wabrzezno

2 / 2 ostatnich meczów we wszystkich zawodach MKS Unia Wabrzezno nie zremisowało

MKS Unia Wabrzezno

2 / 2 ostatnich meczów w Mistrzostwa Polski. 4 liga MKS Unia Wabrzezno nie zremisował

Cuiavia Inowrocław

5 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Cuiavia Inowrocław nie zremisowało

Cuiavia Inowrocław

5 / 6 ostatnich meczów w Mistrzostwa Polski. 4 liga Cuiavia Inowrocław nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

MKS Unia Wabrzezno

1 / 2 ostatnich meczów MKS Unia Wabrzezno we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

MKS Unia Wabrzezno

1 / 2 ostatnich meczów MKS Unia Wabrzezno w Mistrzostwa Polski. 4 liga zakończył się jej zwycięstwem

Cuiavia Inowrocław

2 / 6 ostatnich meczów Cuiavia Inowrocław we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Cuiavia Inowrocław

2 / 6 of last matches Cuiavia Inowrocław in Mistrzostwa Polski. 4 liga ended in defeat

Postaw:1x2 - Z1

MKS Unia Wabrzezno

1 / 2 ostatnich meczów we wszystkich zawodach MKS Unia Wabrzezno nie przegrała

MKS Unia Wabrzezno

1 / 2 ostatnich meczów w Mistrzostwa Polski. 4 liga MKS Unia Wabrzezno nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - 1X

MKS Unia Wabrzezno

1 / 2 of last matches MKS Unia Wabrzezno in all competitions had less than 3 goals

MKS Unia Wabrzezno

1 / 2 of last matches MKS Unia Wabrzezno in Mistrzostwa Polski. 4 liga had less than 3 goals

Cuiavia Inowrocław

5 / 6 of last matches Cuiavia Inowrocław in all competitions had less than 3 goals

Cuiavia Inowrocław

5 / 6 of last matches Cuiavia Inowrocław in Mistrzostwa Polski. 4 liga had less than 3 goals

Postaw:Suma - Poniżej (2.5)

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.04.2026 19:43

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!