Motala - Skara FC 17.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Motala i Skara FC i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Motala Skara FC - Podwójna szansa - X2.
17/08/2025
Motala
Skara FC
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.08.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Szwecja, Division 2, Awans Playoff, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Motala i Skara FC. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 17.08 w 08:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Motala i Skara FC poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 30.03.25, z końcowym wynikiem 1:2. Motala zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Skara FC wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-1 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Motala i Skara FC z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Motala przegląd
W bieżącym sezonie Division 2, Awans Playoff Motala rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Średnio Motala strzelił 22 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +9. Gdy grają u siebie, Motala zazwyczaj zdobywa średnio 25.7 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Motala strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Motala średnio 25.7 minut.
Skara FC przegląd
W bieżącym sezonie Division 2, Awans Playoff Skara FC rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 22 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -8. Średnio w meczach wyjazdowych Skara FC obie drużyny strzelają około 20 bramek. W meczach wyjazdowych Skara FC obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Skara FC potrzebują około 20 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Division 2, Awans Playoff
Husqvarna-Lidkopings
MLS Next Pro
Los Angeles FC 2-Houston Dynamo 2
USL League Two
Academica SC-Marin FC Legends
USL W League
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Motala i Skara FC strzelili pierwsi w Division 2, Awans Playoff sezonu 2025/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Motala meczów i Skara FC meczów w ramach turnieju Division 2, Awans Playoff
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Motala i Skara FC na turnieju Division 2, Awans Playoff w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 ostatnich meczów Motala w Division 2, Awans Playoff zakończył się jego porażką w 1 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Skara FC we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Skara FC w Division 2, Awans Playoff zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Motala we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Motala in Division 2, Awans Playoff ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów Skara FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Skara FC w Division 2, Awans Playoff zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Motala we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Motala w Division 2, Awans Playoff zakończył się remisem
1 / 10 ostatnich meczów Skara FC we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Skara FC w Division 2, Awans Playoff zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
4 / 10 ostatnich meczów Motala we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Motala w Division 2, Awans Playoff , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 10 ostatnich meczów Skara FC we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 10 ostatnich meczów Skara FC w Division 2, Awans Playoff , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów Motala we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Motala w Division 2, Awans Playoff zakończył się jego porażką w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Skara FC we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Skara FC w Division 2, Awans Playoff zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Motala we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Motala w Division 2, Awans Playoff zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Motala
5 / 10 ostatnich meczów Skara FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Skara FC in Division 2, Awans Playoff ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 17.08.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!