Napier City Rovers - Petone 11.05.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Napier City Rovers i Petone i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Napier City Rovers Petone - 1x2 - Z1.
11/05/2024
Napier City Rovers
Petone
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.05.2024 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Nowa Zelandia, National League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Napier City Rovers i Petone. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 11.05 w 21:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Napier City Rovers i Petone poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 6 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 23.09.23, z końcowym wynikiem 3:0. Napier City Rovers zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Petone wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 13-10 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Napier City Rovers i Petone z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Napier City Rovers przegląd
W bieżącym sezonie National League Napier City Rovers rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 4 przegranych i 1 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 3 miejsca w tabeli. Średnio Napier City Rovers strzelił 15 goli i stracił 21 goli na mecz, z różnicą bramek -6. Gdy grają u siebie, Napier City Rovers zazwyczaj zdobywa średnio 25 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Napier City Rovers strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Napier City Rovers średnio 25 minut.
Petone przegląd
W bieżącym sezonie National League Petone rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 24 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -10. Obecnie Petone zajmuje 7 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Petone obie drużyny strzelają około 23.7 bramek. W meczach wyjazdowych Petone obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Petone potrzebują około 23.7 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Napier City Rovers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 8 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Petone | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 13 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
National League
Auckland City-Auckland FC Reserves
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Napier City Rovers i Petone na turnieju National League w sezonie 2024/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 of last matches Napier City Rovers in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches Napier City Rovers in National League had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Petone in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Petone in National League had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
4 / 10 of last matches Napier City Rovers in all competitions had less than 3 goals
4 / 10 of last matches Napier City Rovers in National League had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Petone in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Petone in National League had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
3 / 10 of last matches in all competitions Napier City Rovers played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in National League Napier City Rovers played with a score of 0:0
1 / 6 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in all competitions Petone played with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in National League Petone played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
1 / 10 ostatnich meczów Napier City Rovers we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Napier City Rovers w National League zakończył się remisem
4 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów Petone we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Petone w National League zakończył się remisem
4 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
2 / 10 ostatnich meczów Napier City Rovers we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Napier City Rovers w National League zakończył się jego porażką w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Petone we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Petone w National League zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
2 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Petone w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Napier City Rovers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Napier City Rovers in National League ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Petone we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Petone w National League zakończył się jej zwycięstwem
1 / 6 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Petone
Postaw:1x2 - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.05.2024 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!