ND Primorje (Kobiety) - Krim (Kobiety) 20.08.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane ND Primorje (Kobiety) i Krim (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla ND Primorje (Kobiety) Krim (Kobiety) - Podwójna szansa - 1X.
20/08/2023
ND Primorje (Kobiety)
Krim (Kobiety)
Bet:Podwójna szansa - 1X
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Słowenia, Mistrzostwa Słowenii. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy ND Primorje (Kobiety) i Krim (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 20.08 w 12:45. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla ND Primorje (Kobiety) i Krim (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 02.12.22, z końcowym wynikiem 4:1. ND Primorje (Kobiety) zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy Krim (Kobiety) wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 15-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn ND Primorje (Kobiety) i Krim (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
ND Primorje (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Słowenii. Kobiety ND Primorje (Kobiety) rozegrało 3 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 0 przegranych i 2 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio ND Primorje (Kobiety) strzelił 4 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, ND Primorje (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 18.4 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie ND Primorje (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 100% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie ND Primorje (Kobiety) średnio 18.4 minut.
Krim (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Słowenii. Kobiety Krim (Kobiety) rozegrało 1 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 1 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -3. Średnio w meczach wyjazdowych Krim (Kobiety) obie drużyny strzelają około 18.4 bramek. W meczach wyjazdowych Krim (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Krim (Kobiety) potrzebują około 18.4 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 3 of last matches ND Primorje (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
2 / 3 of last matches ND Primorje (Kobiety) in Mistrzostwa Słowenii. Kobiety had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Krim (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Krim (Kobiety) in Mistrzostwa Słowenii. Kobiety had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
2 / 3 of last matches ND Primorje (Kobiety) in all competitions had less than 3 goals
2 / 3 of last matches ND Primorje (Kobiety) in Mistrzostwa Słowenii. Kobiety had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Krim (Kobiety) in all competitions had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Krim (Kobiety) in Mistrzostwa Słowenii. Kobiety had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
1 / 3 ostatnich meczów ND Primorje (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 3 ostatnich meczów ND Primorje (Kobiety) w Mistrzostwa Słowenii. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem ND Primorje (Kobiety)
1 / 1 ostatnich meczów Krim (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 1 of last matches Krim (Kobiety) in Mistrzostwa Słowenii. Kobiety ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
1 / 3 ostatnich meczów we wszystkich zawodach ND Primorje (Kobiety) nie zremisowało
1 / 3 ostatnich meczów w Mistrzostwa Słowenii. Kobiety ND Primorje (Kobiety) nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
1 / 1 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Krim (Kobiety) nie zremisowało
1 / 1 ostatnich meczów w Mistrzostwa Słowenii. Kobiety Krim (Kobiety) nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
1 / 3 of last matches ND Primorje (Kobiety) in all competitions scored at least 1 goal
1 / 3 of last matches ND Primorje (Kobiety) in Mistrzostwa Słowenii. Kobiety scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
1 / 1 of last matches Krim (Kobiety) in all competitions scored at least 1 goal
1 / 1 of last matches Krim (Kobiety) in Mistrzostwa Słowenii. Kobiety scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
1 / 3 ostatnich meczów ND Primorje (Kobiety) w Mistrzostwa Słowenii. Kobiety zakończył się jego porażką w 1 połowie
1 / 1 ostatnich meczów Krim (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 1 ostatnich meczów Krim (Kobiety) w Mistrzostwa Słowenii. Kobiety zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Krim (Kobiety) w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!