Newcastle Olympic Warriors - Cooks Hill United 27.06.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Newcastle Olympic Warriors i Cooks Hill United i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Newcastle Olympic Warriors Cooks Hill United - 1x2 - Z1.
27/06/2026
Newcastle Olympic Warriors
Cooks Hill United
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 27.06.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Australia, NPL, Północ Nowa Południowa Walia, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Newcastle Olympic Warriors i Cooks Hill United. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 27.06 w 00:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Newcastle Olympic Warriors i Cooks Hill United poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 11 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 28.03.26, z końcowym wynikiem 1:1. Newcastle Olympic Warriors zwyciężyli w 8 meczów, podczas gdy Cooks Hill United wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 26-11 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Newcastle Olympic Warriors i Cooks Hill United z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Newcastle Olympic Warriors przegląd
W bieżącym sezonie NPL, Północ Nowa Południowa Walia Newcastle Olympic Warriors rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 5 przegranych i 4 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 10 miejsca w tabeli. Średnio Newcastle Olympic Warriors strzelił 21 goli i stracił 21 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, Newcastle Olympic Warriors zazwyczaj zdobywa średnio 21.4 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Newcastle Olympic Warriors strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Newcastle Olympic Warriors średnio 21.4 minut.
Cooks Hill United przegląd
W bieżącym sezonie NPL, Północ Nowa Południowa Walia Cooks Hill United rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 16 goli i straciła 24 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -8. Obecnie Cooks Hill United zajmuje 7 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Cooks Hill United obie drużyny strzelają około 22.5 bramek. W meczach wyjazdowych Cooks Hill United obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Cooks Hill United potrzebują około 22.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Cooks Hill United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 5 | 4 | 6 | 29 | 30 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Newcastle Olympic Warriors | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 3 | 5 | 7 | 25 | 29 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
NPL, Północ Nowa Południowa Walia
Newcastle Olympic Warriors-Charlestown City Blues
Klubowe Mecze Towarzyski
Ayr United-Dumbarton
Alloa Athletic-Livingston
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Newcastle Olympic Warriors i Cooks Hill United strzelili pierwsi w NPL, Północ Nowa Południowa Walia sezonu 2026/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Newcastle Olympic Warriors meczów i Cooks Hill United meczów w ramach turnieju NPL, Północ Nowa Południowa Walia
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Newcastle Olympic Warriors i Cooks Hill United na turnieju NPL, Północ Nowa Południowa Walia w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in NPL, Północ Nowa Południowa Walia ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United w NPL, Północ Nowa Południowa Walia zakończył się jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Cooks Hill United
Postaw:1x2 - Z2
1 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors w NPL, Północ Nowa Południowa Walia zakończył się jej zwycięstwem
7 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Newcastle Olympic Warriors
4 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Cooks Hill United in NPL, Północ Nowa Południowa Walia ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
5 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors w NPL, Północ Nowa Południowa Walia zakończył się jego porażką w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United w NPL, Północ Nowa Południowa Walia zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Cooks Hill United w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in NPL, Północ Nowa Południowa Walia ended in defeat
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Newcastle Olympic Warriors
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Cooks Hill United nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w NPL, Północ Nowa Południowa Walia Cooks Hill United nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
5 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors w NPL, Północ Nowa Południowa Walia , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United w NPL, Północ Nowa Południowa Walia , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
4 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors w NPL, Północ Nowa Południowa Walia zakończył się remisem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Cooks Hill United w NPL, Północ Nowa Południowa Walia zakończył się remisem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 27.06.2026 19:40
Czat (1)
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!