Newcastle Olympic Warriors - Weston Workers Bears 23.02.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Newcastle Olympic Warriors i Weston Workers Bears i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Newcastle Olympic Warriors Weston Workers Bears - Podwójna szansa - 12.
23/02/2025
Newcastle Olympic Warriors
Weston Workers Bears
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Australia, NPL, Północ Nowa Południowa Walia, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Newcastle Olympic Warriors i Weston Workers Bears. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 23.02 w 00:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Newcastle Olympic Warriors i Weston Workers Bears poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 21 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 03.08.24, z końcowym wynikiem 1:2. Newcastle Olympic Warriors zwyciężyli w 14 meczów, podczas gdy Weston Workers Bears wygrał 4 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 45-23 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Newcastle Olympic Warriors i Weston Workers Bears z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Newcastle Olympic Warriors przegląd
W bieżącym sezonie NPL, Północ Nowa Południowa Walia Newcastle Olympic Warriors rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 3 przegranych i 1 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Średnio Newcastle Olympic Warriors strzelił 15 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Newcastle Olympic Warriors zazwyczaj zdobywa średnio 33.3 goli na mecz. 8 w meczach na własnym stadionie Newcastle Olympic Warriors strzeliły obie drużyny, co stanowi 80% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Newcastle Olympic Warriors średnio 33.3 minut.
Weston Workers Bears przegląd
W bieżącym sezonie NPL, Północ Nowa Południowa Walia Weston Workers Bears rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 6 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 6 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 17 goli i straciła 14 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +3. Średnio w meczach wyjazdowych Weston Workers Bears obie drużyny strzelają około 29 bramek. W meczach wyjazdowych Weston Workers Bears obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Weston Workers Bears potrzebują około 29 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
NPL, Północ Nowa Południowa Walia
Newcastle Olympic Warriors-Charlestown City Blues
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Newcastle Olympic Warriors i Weston Workers Bears na turnieju NPL, Północ Nowa Południowa Walia w sezonie 2025/2025
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in NPL, Północ Nowa Południowa Walia scored at least 1 goal
9 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 10 of last matches Weston Workers Bears in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Weston Workers Bears in NPL, Północ Nowa Południowa Walia scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
7 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in NPL, Północ Nowa Południowa Walia had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Weston Workers Bears in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Weston Workers Bears in NPL, Północ Nowa Południowa Walia had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
6 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Newcastle Olympic Warriors in NPL, Północ Nowa Południowa Walia scored at least 2 goals
5 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
5 / 10 of last matches Weston Workers Bears in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Weston Workers Bears in NPL, Północ Nowa Południowa Walia scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Newcastle Olympic Warriors nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w NPL, Północ Nowa Południowa Walia Newcastle Olympic Warriors nie przegrała
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Weston Workers Bears
Postaw:Podwójna szansa - 1X
3 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Newcastle Olympic Warriors w NPL, Północ Nowa Południowa Walia , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Weston Workers Bears we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Weston Workers Bears w NPL, Północ Nowa Południowa Walia , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 of last matches in all competitions Newcastle Olympic Warriors played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in NPL, Północ Nowa Południowa Walia Newcastle Olympic Warriors played with a score of 0:0
3 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Weston Workers Bears played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in NPL, Północ Nowa Południowa Walia Weston Workers Bears played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!