NK Aluminij U19 - NK Brinje Grosuplje U19 28.04.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane NK Aluminij U19 i NK Brinje Grosuplje U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla NK Aluminij U19 NK Brinje Grosuplje U19 - 1x2 - Z2.
28/04/2024
NK Aluminij U19
NK Brinje Grosuplje U19
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.04.2024 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Słowenia, Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy NK Aluminij U19 i NK Brinje Grosuplje U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 28.04 w 11:15. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla NK Aluminij U19 i NK Brinje Grosuplje U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 14.10.23, z końcowym wynikiem 1:0. NK Aluminij U19 zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy NK Brinje Grosuplje U19 wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-4 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn NK Aluminij U19 i NK Brinje Grosuplje U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
NK Aluminij U19 przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa NK Aluminij U19 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 5 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Średnio NK Aluminij U19 strzelił 13 goli i stracił 14 goli na mecz, z różnicą bramek -1. Gdy grają u siebie, NK Aluminij U19 zazwyczaj zdobywa średnio 34.8 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie NK Aluminij U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie NK Aluminij U19 średnio 34.8 minut.
NK Brinje Grosuplje U19 przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa NK Brinje Grosuplje U19 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 18 goli i straciła 14 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +4. Średnio w meczach wyjazdowych NK Brinje Grosuplje U19 obie drużyny strzelają około 29.5 bramek. W meczach wyjazdowych NK Brinje Grosuplje U19 obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 60% ich meczów wyjazdowych. Gracze NK Brinje Grosuplje U19 potrzebują około 29.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
U19 Mistrzostwa Europy
Chorwacja U19-Ukraina U19
Besta deild
IA Akranes-Knattspyrnufelagið Fram
1. deild
Ungmennafelagid Afturelding-KF Aegir Thorlakshofn
Primera Division, Kobiety
CA Huracan (Kobiety)-San Lorenzo de Almagro (Kobiety)
Argentyna. Primera B. Kobiety
Velez Sarsfield (Kobiety)-CA Platense (Kobiety)
Mistrzostwa Świata
Niemcy-Paragwaj
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów NK Aluminij U19 we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów NK Aluminij U19 w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem NK Aluminij U19 w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów NK Brinje Grosuplje U19 w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów NK Aluminij U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów NK Aluminij U19 w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa zakończył się jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem NK Aluminij U19
4 / 10 ostatnich meczów NK Brinje Grosuplje U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches NK Brinje Grosuplje U19 in Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach NK Aluminij U19 nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa NK Aluminij U19 nie przegrała
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem NK Brinje Grosuplje U19
Postaw:Podwójna szansa - 1X
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach NK Aluminij U19 nie zremisowało
5 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa NK Aluminij U19 nie zremisował
3 / 4 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach NK Brinje Grosuplje U19 nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa NK Brinje Grosuplje U19 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów NK Aluminij U19 we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów NK Aluminij U19 w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa zakończył się remisem
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów NK Brinje Grosuplje U19 we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów NK Brinje Grosuplje U19 w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa zakończył się remisem
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów NK Aluminij U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches NK Aluminij U19 in Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów NK Brinje Grosuplje U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów NK Brinje Grosuplje U19 w Mistrzostwa Słowenii. Liga Młodzieżowa zakończył się jej zwycięstwem
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem NK Brinje Grosuplje U19
Postaw:1x2 - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.04.2024 19:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!