Weres Równe U19 - Zoria Ługańsk (19) 23.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Weres Równe U19 i Zoria Ługańsk (19) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Weres Równe U19 Zoria Ługańsk (19) - 1x2 - Z2.
23/10/2025
Weres Równe U19
Zoria Ługańsk (19)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 23.10.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Ukraina, U19, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Weres Równe U19 i Zoria Ługańsk (19). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 23.10 w 06:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Weres Równe U19 i Zoria Ługańsk (19) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 12.04.25, z końcowym wynikiem 1:3. Weres Równe U19 zwyciężyli w 5 meczów, podczas gdy Zoria Ługańsk (19) wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 15-10 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Weres Równe U19 i Zoria Ługańsk (19) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Weres Równe U19 przegląd
W bieżącym sezonie U19 Weres Równe U19 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 6 przegranych i 2 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Średnio Weres Równe U19 strzelił 15 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, Weres Równe U19 zazwyczaj zdobywa średnio 33.3 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Weres Równe U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 30% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Weres Równe U19 średnio 33.3 minut.
Zoria Ługańsk (19) przegląd
W bieżącym sezonie U19 Zoria Ługańsk (19) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 11 goli i straciła 21 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -10. Średnio w meczach wyjazdowych Zoria Ługańsk (19) obie drużyny strzelają około 28.1 bramek. W meczach wyjazdowych Zoria Ługańsk (19) obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Zoria Ługańsk (19) potrzebują około 28.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
MLS+
Toronto+-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Orlando +
Cincinnati +-Nashville +
Nashville +-Orlando +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Weres Równe U19 i Zoria Ługańsk (19) strzelili pierwsi w U19 sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Weres Równe U19 meczów i Zoria Ługańsk (19) meczów w ramach turnieju U19
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Weres Równe U19 i Zoria Ługańsk (19) na turnieju U19 w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 of last matches in all competitions Weres Równe U19 played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in U19 Weres Równe U19 played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in all competitions Zoria Ługańsk (19) played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in U19 Zoria Ługańsk (19) played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
3 / 10 ostatnich meczów Weres Równe U19 w U19 zakończył się jego porażką w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Zoria Ługańsk (19) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Zoria Ługańsk (19) w U19 zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Zoria Ługańsk (19) w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Weres Równe U19 nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w U19 Weres Równe U19 nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Zoria Ługańsk (19) nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w U19 Zoria Ługańsk (19) nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
6 / 10 ostatnich meczów Weres Równe U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Weres Równe U19 in U19 ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Weres Równe U19
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Zoria Ługańsk (19) nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w U19 Zoria Ługańsk (19) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
2 / 10 ostatnich meczów Weres Równe U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Weres Równe U19 w U19 zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Weres Równe U19
2 / 10 ostatnich meczów Zoria Ługańsk (19) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Zoria Ługańsk (19) in U19 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Weres Równe U19 we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Weres Równe U19 w U19 zakończył się remisem
2 / 10 ostatnich meczów Zoria Ługańsk (19) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Zoria Ługańsk (19) w U19 zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 23.10.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!