Jose ArtNorth Carolinaur - Phoenix Rising 10.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Jose ArtNorth Carolinaur i Phoenix Rising i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Jose ArtNorth Carolinaur Phoenix Rising - Podwójna szansa - X2.
10/10/2025
Jose ArtNorth Carolinaur
Phoenix Rising
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.10.2025 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej USA, USL Championship, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Jose ArtNorth Carolinaur i Phoenix Rising. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 10.10 w 19:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Jose ArtNorth Carolinaur i Phoenix Rising poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 24.08.24, z końcowym wynikiem 0:0. Jose ArtNorth Carolinaur zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Phoenix Rising wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 1-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Jose ArtNorth Carolinaur i Phoenix Rising z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Jose ArtNorth Carolinaur przegląd
W bieżącym sezonie USL Championship Jose ArtNorth Carolinaur rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 7 wygranych w domu. Średnio Jose ArtNorth Carolinaur strzelił 20 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +7. Gdy grają u siebie, Jose ArtNorth Carolinaur zazwyczaj zdobywa średnio 27.3 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Jose ArtNorth Carolinaur strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Jose ArtNorth Carolinaur średnio 27.3 minut.
Phoenix Rising przegląd
W bieżącym sezonie USL Championship Phoenix Rising rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 7. Drużyna strzeliła 12 goli i straciła 17 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -5. Średnio w meczach wyjazdowych Phoenix Rising obie drużyny strzelają około 31 bramek. W meczach wyjazdowych Phoenix Rising obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Phoenix Rising potrzebują około 31 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
USL Championship
Birmingham Legion-Detroit City
Loudoun United-Sporting Jax
Klubowe Mecze Towarzyski
Zalaegerszegi TE FC-Ajka
Malaysian President's Cup
Penang (Youth)-Kedah (Youth)
Kuala Lumpur (Youth)-Selangor (Młodzież)
U23 Queensland NPL
Queensland State Team U23-Peninsula Power U23
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Jose ArtNorth Carolinaur i Phoenix Rising strzelili pierwsi w USL Championship sezonu 2025/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Jose ArtNorth Carolinaur meczów i Phoenix Rising meczów w ramach turnieju USL Championship
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Jose ArtNorth Carolinaur i Phoenix Rising na turnieju USL Championship w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur w USL Championship zakończył się remisem
2 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
7 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising we wszystkich zawodach zakończonych remisem
7 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising w USL Championship zakończył się remisem
2 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur w USL Championship zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising w USL Championship zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising w USL Championship zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur w USL Championship zakończył się jego porażką w 1 połowie
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Phoenix Rising w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur w USL Championship zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Phoenix Rising in USL Championship ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Jose ArtNorth Carolinaur we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Jose ArtNorth Carolinaur in USL Championship ended in defeat
1 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Phoenix Rising w USL Championship zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.10.2025 19:41
Czy wiecie, że 36% strzelonych bramek North Carolina FC zdobywa między minutami 31-45?
Czy wiecie, że 27% strzelonych bramek Phoenix Rising FC zdobywa między minutami 31-45?
North Carolina FC nie przegrał ostatnich 4 spotkań.
Phoenix Rising FC nie przegrał ostatnich 7 spotkań.
North Carolina FC nie strzelił gola w 0 z ich 12 meczy u siebie w USL Championship w tym sezonie.
Phoenix Rising FC nie strzelił gola w 1 z ich 13 meczy na wyjeździe w USL Championship w tym sezonie.
North Carolina FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 13 kolejnych meczach.
North Carolina FC wygrywa 1. połowę w 31% swoich meczy, Phoenix Rising FC w 27% swoich meczy.
North Carolina FC wygrywa 31% połowy meczu, Phoenix Rising FC wygrywa 27%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (0- 0)
Gdy North Carolina FC prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 63% swoich meczy.
Gdy Phoenix Rising FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 54% swoich meczy.
Gdy North Carolina FC przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 50% swoich meczy.
Gdy Phoenix Rising FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 25% swoich meczy.
W USL Championship North Carolina FC ma lepsze osiągnięcia niż Phoenix Rising FC.
Występy North Carolina FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Phoenix Rising FC.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w USL Championship.
North Carolina FC zdobywa 1.67 gole grając u siebie, a Phoenix Rising FC strzela 1.58 gole grając na wyjeździe (średnio).
Od 6 spotkań Phoenix Rising FC pozostaje bez wygranej.
Obie drużyny przegrały swój ostatni mecz.
Obie drużyny nie zdobyły gola w ich ostatnim meczu.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!