NTV Beleza (Kobiety) - Nagano Parceiro (Kobiety) 29.11.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane NTV Beleza (Kobiety) i Nagano Parceiro (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla NTV Beleza (Kobiety) Nagano Parceiro (Kobiety) - Punkty obydwu drużyn - Nie.
29/11/2025
NTV Beleza (Kobiety)
Nagano Parceiro (Kobiety)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 30.11.2025 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Japonia, Japonia. Nadeshiko League Cup. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy NTV Beleza (Kobiety) i Nagano Parceiro (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 29.11 w 23:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla NTV Beleza (Kobiety) i Nagano Parceiro (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 26 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 06.09.25, z końcowym wynikiem 6:1. NTV Beleza (Kobiety) zwyciężyli w 17 meczów, podczas gdy Nagano Parceiro (Kobiety) wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 6 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 67-25 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn NTV Beleza (Kobiety) i Nagano Parceiro (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
NTV Beleza (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Japonia. Nadeshiko League Cup. Kobiety NTV Beleza (Kobiety) rozegrało 1 meczów. Klub zanotował 0 zwycięstw, 0 przegranych i 1 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio NTV Beleza (Kobiety) strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, NTV Beleza (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 0 goli na mecz. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie NTV Beleza (Kobiety) średnio 0 minut.
Nagano Parceiro (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Japonia. Nadeshiko League Cup. Kobiety Nagano Parceiro (Kobiety) rozegrało 1 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Nagano Parceiro (Kobiety) potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Detroit +-Memphis +
Las Vegas +-Memphis +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Memphis +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla NTV Beleza (Kobiety) i Nagano Parceiro (Kobiety) na turnieju Japonia. Nadeshiko League Cup. Kobiety w sezonie 2025/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 of last matches in all competitions NTV Beleza (Kobiety) played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Japonia. Nadeshiko League Cup. Kobiety NTV Beleza (Kobiety) played with a score of 0:0
2 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in all competitions Nagano Parceiro (Kobiety) played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Nagano Parceiro (Kobiety) w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów NTV Beleza (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 1 ostatnich meczów NTV Beleza (Kobiety) w Japonia. Nadeshiko League Cup. Kobiety zakończył się remisem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
1 / 10 ostatnich meczów NTV Beleza (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 ostatnich meczów Nagano Parceiro (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
1 / 10 ostatnich meczów NTV Beleza (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Nagano Parceiro (Kobiety) nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem NTV Beleza (Kobiety) w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Nagano Parceiro (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 1 ostatnich meczów Nagano Parceiro (Kobiety) w Japonia. Nadeshiko League Cup. Kobiety zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 30.11.2025 18:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!