Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Omladinac Veliko Polje U19 - Prva Iskra U19 13.05.2024prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Omladinac Veliko Polje U19 i Prva Iskra U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Omladinac Veliko Polje U19 Prva Iskra U19 - 1x2 - Z2.

13/05/2024

Omladinac Veliko Polje U19

12:00

Prva Iskra U19

Bet:1x2 - Z2

Kursy:1.37

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 13.05.2024 19:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Serbia, U19 League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Omladinac Veliko Polje U19 i Prva Iskra U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 13.05 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Omladinac Veliko Polje U19 i Prva Iskra U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Omladinac Veliko Polje U19 i Prva Iskra U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

1
Mecze
1
1
Straty
0
2
Zdobyte
5
5
Przyznany
3
-3
Różnica bramek
+2
1
Średnia bramek w meczu
1
2
Gole strzelone na mecz
5
5
Gole zdobyte na mecz
3
7
Obie drużyny zdobyły
8
13'
Minuty/Gol strzelony
11.6'

Omladinac Veliko Polje U19 przegląd

W bieżącym sezonie U19 League Omladinac Veliko Polje U19 rozegrało 1 meczów. Klub zanotował 0 zwycięstw, 1 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Omladinac Veliko Polje U19 strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Omladinac Veliko Polje U19 średnio 0 minut.

Prva Iskra U19 przegląd

W bieżącym sezonie U19 League Prva Iskra U19 rozegrało 1 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Prva Iskra U19 potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Omladinac Veliko Polje U19
OML - %
Prva Iskra U19
PRV - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Omladinac Veliko Polje U19
OML - 33%
Prva Iskra U19
PRV - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

1
Mecze
1
1
Straty
0
2
Zdobyte
5
5
Przyznany
3
-3
Różnica bramek
+2
1
Średnia bramek w meczu
1
2
Gole strzelone na mecz
5
5
Gole zdobyte na mecz
3
7
Obie drużyny zdobyły
8
13'
Minuty/Gol strzelony
11.6'

Wskazówki dotyczące zakładów

Prva Iskra U19

1 / 1 ostatnich meczów Prva Iskra U19 w U19 League zakończył się jego porażką w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Omladinac Veliko Polje U19 nie zremisowało

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 ostatnich meczów w U19 League Omladinac Veliko Polje U19 nie zremisował

Prva Iskra U19

1 / 1 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Prva Iskra U19 nie zremisowało

Prva Iskra U19

1 / 1 ostatnich meczów w U19 League Prva Iskra U19 nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 ostatnich meczów Omladinac Veliko Polje U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 of last matches Omladinac Veliko Polje U19 in U19 League ended in defeat

Prva Iskra U19

1 / 1 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Prva Iskra U19 nie przegrała

Prva Iskra U19

1 / 1 ostatnich meczów w U19 League Prva Iskra U19 nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - X2

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 of last matches Omladinac Veliko Polje U19 in all competitions scored at least 1 goal

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 of last matches Omladinac Veliko Polje U19 in U19 League scored at least 1 goal

Prva Iskra U19

1 / 1 of last matches Prva Iskra U19 in all competitions scored at least 1 goal

Prva Iskra U19

1 / 1 of last matches Prva Iskra U19 in U19 League scored at least 1 goal

Postaw:Suma - Ponad (0.5)

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 of last matches Omladinac Veliko Polje U19 in all competitions scored at least 2 goals

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 of last matches Omladinac Veliko Polje U19 in U19 League scored at least 2 goals

Prva Iskra U19

1 / 1 of last matches Prva Iskra U19 in all competitions scored at least 2 goals

Prva Iskra U19

1 / 1 of last matches Prva Iskra U19 in U19 League scored at least 2 goals

Postaw:Suma - Ponad (1.5)

Omladinac Veliko Polje U19

1 / 1 ostatnich meczów Omladinac Veliko Polje U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Prva Iskra U19

1 / 1 ostatnich meczów Prva Iskra U19 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Prva Iskra U19

1 / 1 ostatnich meczów Prva Iskra U19 w U19 League zakończył się jego porażką w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 13.05.2024 19:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!