Paysandu - Vila Nova 24.11.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Paysandu i Vila Nova i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Paysandu Vila Nova - Punkty obydwu drużyn - Nie.
24/11/2024
Paysandu
Vila Nova
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 24.11.2024 18:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Brazylia, Brasileiro Serie B, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Paysandu i Vila Nova. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 24.11 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Paysandu i Vila Nova poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 15 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 05.08.24, z końcowym wynikiem 2:2. Paysandu zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy Vila Nova wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 8 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 23-16 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Paysandu i Vila Nova z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Paysandu przegląd
W bieżącym sezonie Brasileiro Serie B Paysandu rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 3 przegranych i 2 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 13 miejsca w tabeli. Średnio Paysandu strzelił 9 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek -1. Gdy grają u siebie, Paysandu zazwyczaj zdobywa średnio 47.4 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Paysandu strzeliły obie drużyny, co stanowi 30% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Paysandu średnio 47.4 minut.
Vila Nova przegląd
W bieżącym sezonie Brasileiro Serie B Vila Nova rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 20 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -15. Obecnie Vila Nova zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Vila Nova obie drużyny strzelają około 36 bramek. W meczach wyjazdowych Vila Nova obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 20% ich meczów wyjazdowych. Gracze Vila Nova potrzebują około 36 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Vila Nova | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | 16 | 7 | 14 | 41 | 52 | 55 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Paysandu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | 11 | 14 | 12 | 39 | 42 | 47 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Brasileiro Serie B
Botafogo Ribeirao Preto II-CRB Maceio
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Paysandu i Vila Nova na turnieju Brasileiro Serie B w sezonie 2024/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Paysandu we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Paysandu in Brasileiro Serie B ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów Vila Nova we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Vila Nova w Brasileiro Serie B zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Vila Nova
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Paysandu we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Paysandu w Brasileiro Serie B zakończył się remisem
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów Vila Nova we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Vila Nova w Brasileiro Serie B zakończył się remisem
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Paysandu we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Paysandu in Brasileiro Serie B ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Paysandu
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Vila Nova nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Brasileiro Serie B Vila Nova nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Paysandu nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Brasileiro Serie B Paysandu nie zremisował
4 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Vila Nova nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Brasileiro Serie B Vila Nova nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów Paysandu we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Paysandu w Brasileiro Serie B zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Paysandu
6 / 10 ostatnich meczów Vila Nova we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches Vila Nova in Brasileiro Serie B ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Paysandu we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Paysandu w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Vila Nova we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Vila Nova w Brasileiro Serie B zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 24.11.2024 18:43
Bilans Paysandu SC PA w ostatnich 7 meczach u siebie z Vila Nova GO to: 2 zwycięstwa, 4 remisy i 1 porażki. Różnica bramek: 11-5 dla Paysandu SC PA.
Podczas ostatnich 15 spotkań, Paysandu SC PA wygrał 4 razy, były 8 remisy, a Vila Nova GO wygrał 3 razy. Różnica bramek to 23-16 na korzyść Paysandu SC PA.
Vila Nova GO's ostatnie wyjazdowe zwycięstwo przeciwko Paysandu SC PA było w 2018.
4 to liczba wygranych spotkań przez Paysandu SC PA na wyjeździe w Brasileiro Serie B od 4 kolejek.
Czy wiecie, że 23% strzelonych bramek Paysandu SC PA zdobywa między minutami 76-90?
Czy wiecie, że 27% strzelonych bramek Vila Nova GO zdobywa między minutami 76-90?
Paysandu SC PA wygrał 4 meczy u siebie z rzędu.
Przed własną publicznością Paysandu SC PA nie ma na koncie przegranej z Vila Nova GO od 3 spotkań.
Paysandu SC PA nie strzelił gola w 5 z ich 18 meczy u siebie w Brasileiro Serie B w tym sezonie.
Vila Nova GO nie strzelił gola w 11 z ich 18 meczy na wyjeździe w Brasileiro Serie B w tym sezonie.
Esli Garcia jest w Paysandu SC PA najlepszym strzelcem z liczbą 9 goli. Alesson strzelił 11 razy dla Vila Nova GO.
Jean Dias miał najwięcej asyst w Paysandu SC PA z liczbą 4. Alesson jest w Vila Nova GO's najlepiej asystującym zawodnikiem (5).
Rok temu, Vila Nova GO miał numer 4 w tabeli i 61 punktów. Teraz ma miejsce 8 i 55 punktów.
Paysandu SC PA zdobywał przynajmniej jednego gola w 9 kolejnych meczach.
Paysandu SC PA wygrywa 1. połowę w 23% swoich meczy, Vila Nova GO w 20% swoich meczy.
Paysandu SC PA wygrywa 23% połowy meczu, Vila Nova GO wygrywa 20%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (2- 2)
Gdy Paysandu SC PA prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 68% swoich meczy.
Gdy Vila Nova GO prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 28% swoich meczy.
Gdy Paysandu SC PA przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 50% swoich meczy.
Gdy Vila Nova GO przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 15% swoich meczy.
W Brasileiro Serie B Paysandu SC PA ma lepsze osiągnięcia niż Vila Nova GO.
Występy Paysandu SC PA w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Vila Nova GO.
Paysandu SC PA przegrał tylko 0 ze swoich 5 meczy przeciwko Vila Nova GO (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Paysandu SC PA wygrał 3, Vila Nova GO wygrał 0, 2 zremisowano.
Paysandu SC PA zdobywa 2.6 gole w meczu przeciwko Vila Nova GO, a Vila Nova GO strzela 0.6 przeciwko Paysandu SC PA (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Paysandu SC PA i Vila Nova GO to 3.2.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w Brasileiro Serie B.
Paysandu SC PA zdobywa 1.55 gole grając u siebie, a Vila Nova GO strzela 0.73 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!