Peninsula Power - Brisbane Roar U21 22.02.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Peninsula Power i Brisbane Roar U21 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Peninsula Power Brisbane Roar U21 - Suma - Ponad (0.5).
22/02/2025
Peninsula Power
Brisbane Roar U21
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Australia, NPL, Queensland, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Peninsula Power i Brisbane Roar U21. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 22.02 w 03:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Peninsula Power i Brisbane Roar U21 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 14.07.24, z końcowym wynikiem 4:0. Peninsula Power zwyciężyli w 8 meczów, podczas gdy Brisbane Roar U21 wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 23-10 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Peninsula Power i Brisbane Roar U21 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Peninsula Power przegląd
W bieżącym sezonie NPL, Queensland Peninsula Power rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 9 zwycięstw, 1 przegranych i 0 remisów, w tym 8 wygranych w domu. Średnio Peninsula Power strzelił 23 goli i stracił 7 goli na mecz, z różnicą bramek +16. Gdy grają u siebie, Peninsula Power zazwyczaj zdobywa średnio 30 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Peninsula Power strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Peninsula Power średnio 30 minut.
Brisbane Roar U21 przegląd
W bieżącym sezonie NPL, Queensland Brisbane Roar U21 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 20 goli i straciła 21 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Średnio w meczach wyjazdowych Brisbane Roar U21 obie drużyny strzelają około 22 bramek. W meczach wyjazdowych Brisbane Roar U21 obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze Brisbane Roar U21 potrzebują około 22 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Świata
Francja-Szwecja
National Premier Soccer League
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Puchar Chile
Audax Italiano-Palestino
USL League Two
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
MLS+
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Louisville +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Peninsula Power i Brisbane Roar U21 na turnieju NPL, Queensland w sezonie 2025/2025
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Peninsula Power nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w NPL, Queensland Peninsula Power nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Brisbane Roar U21 nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w NPL, Queensland Brisbane Roar U21 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Peninsula Power nie przegrała
10 / 10 ostatnich meczów w NPL, Queensland Peninsula Power nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Brisbane Roar U21
Postaw:Podwójna szansa - 1X
9 / 10 ostatnich meczów Peninsula Power we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
9 / 10 ostatnich meczów Peninsula Power w NPL, Queensland zakończył się jej zwycięstwem
8 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Peninsula Power
5 / 10 ostatnich meczów Brisbane Roar U21 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Brisbane Roar U21 in NPL, Queensland ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
9 / 10 of last matches Peninsula Power in all competitions scored at least 2 goals
9 / 10 of last matches Peninsula Power in NPL, Queensland scored at least 2 goals
8 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
4 / 10 of last matches Brisbane Roar U21 in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Brisbane Roar U21 in NPL, Queensland scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
8 / 10 of last matches Peninsula Power in all competitions scored at least 3 goals
8 / 10 of last matches Peninsula Power in NPL, Queensland had at least 3 goals
4 / 10 of the last match between the teams was at least 3 goals
2 / 10 of last matches Brisbane Roar U21 in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Brisbane Roar U21 in NPL, Queensland had at least 3 goals
Postaw:Suma - Ponad (2.5)
2 / 10 of last matches Peninsula Power in all competitions had less than 3 goals
2 / 10 of last matches Peninsula Power in NPL, Queensland had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Brisbane Roar U21 in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Brisbane Roar U21 in NPL, Queensland had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!