Petone - Island Bay United 08.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Petone i Island Bay United i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Petone Island Bay United - 1x2 - Z1.
08/08/2025
Petone
Island Bay United
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.08.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Nowa Zelandia, National League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Petone i Island Bay United. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 08.08 w 23:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Petone i Island Bay United poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 09.05.25, z końcowym wynikiem 1:4. Petone zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Island Bay United wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 9-4 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Petone i Island Bay United z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Petone przegląd
W bieżącym sezonie National League Petone rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 5 przegranych i 2 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Petone strzelił 22 goli i stracił 22 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, Petone zazwyczaj zdobywa średnio 18.4 goli na mecz. 8 w meczach na własnym stadionie Petone strzeliły obie drużyny, co stanowi 89% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Petone średnio 18.4 minut.
Island Bay United przegląd
W bieżącym sezonie National League Island Bay United rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 14 goli i straciła 25 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -11. Obecnie Island Bay United zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Island Bay United obie drużyny strzelają około 18.5 bramek. W meczach wyjazdowych Island Bay United obie drużyny strzeliły gola w meczach 6, co stanowi 75% ich meczów wyjazdowych. Gracze Island Bay United potrzebują około 18.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Island Bay United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 3 | 3 | 9 | 22 | 46 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Petone | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 4 | 3 | 8 | 34 | 37 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
National League
Auckland City-Auckland FC Reserves
MLS+
Sporting +-Dynamo +
Sporting +-Inter +
Inter +-Dynamo +
Inter +-Union +
Union +-Dynamo +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Petone i Island Bay United strzelili pierwsi w National League sezonu 2025/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Petone meczów i Island Bay United meczów w ramach turnieju National League
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Petone i Island Bay United na turnieju National League w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 of last matches Petone in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Petone in National League had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Island Bay United in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Island Bay United in National League had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
7 / 10 of last matches Petone in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Petone in National League had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Island Bay United in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Island Bay United in National League had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
5 / 10 ostatnich meczów Petone we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Petone in National League ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów Island Bay United we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Island Bay United w National League zakończył się jej zwycięstwem
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Island Bay United
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Petone w National League zakończył się jego porażką w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Island Bay United we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Island Bay United w National League zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Petone we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Petone in National League ended in defeat
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Petone
4 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Island Bay United nie przegrała
3 / 10 ostatnich meczów w National League Island Bay United nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
4 / 10 ostatnich meczów Petone we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Petone w National League zakończył się jego porażką w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Island Bay United we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Island Bay United w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.08.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!