Pitbulls Santa Barbara FC - AD Aserrí 18.08.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Pitbulls Santa Barbara FC AD Aserrí - Punkty obydwu drużyn - Nie.
18/08/2025
Pitbulls Santa Barbara FC
AD Aserrí
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.08.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Kostaryka, Liga de Ascenso, Apertura, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 18.08 w 21:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Pitbulls Santa Barbara FC przegląd
Klub zanotował 0 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Średnio Pitbulls Santa Barbara FC strzelił 0 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Pitbulls Santa Barbara FC średnio 0 minut.
AD Aserrí przegląd
W bieżącym sezonie Liga de Ascenso, Apertura AD Aserrí rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -6. Średnio w meczach wyjazdowych AD Aserrí obie drużyny strzelają około 50.6 bramek. W meczach wyjazdowych AD Aserrí obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 33% ich meczów wyjazdowych. Gracze AD Aserrí potrzebują około 50.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
MLS+
Crew +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
D.C.United +-Crew +
D.C.United +-Minnesota +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí na turnieju Liga de Ascenso, Apertura w sezonie 2025/2025
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 of last matches in all competitions AD Aserrí played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Liga de Ascenso, Apertura AD Aserrí played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
3 / 10 of last matches AD Aserrí in Liga de Ascenso, Apertura ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów AD Aserrí w Liga de Ascenso, Apertura zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
1 / 10 ostatnich meczów AD Aserrí we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów AD Aserrí w Liga de Ascenso, Apertura zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach AD Aserrí nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Liga de Ascenso, Apertura AD Aserrí nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach AD Aserrí nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Liga de Ascenso, Apertura AD Aserrí nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.08.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!