Pitbulls Santa Barbara FC - AD Aserrí 02.03.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Pitbulls Santa Barbara FC AD Aserrí - Suma - Poniżej (2.5).
02/03/2026
Pitbulls Santa Barbara FC
AD Aserrí
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Kostaryka, Liga de Ascenso, Clausura, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.03 w 21:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 18.02.26, z końcowym wynikiem 1:0. Pitbulls Santa Barbara FC zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy AD Aserrí wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Pitbulls Santa Barbara FC przegląd
W bieżącym sezonie Liga de Ascenso, Clausura Pitbulls Santa Barbara FC rozegrało 7 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 2 przegranych i 1 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 3 miejsca w tabeli. Średnio Pitbulls Santa Barbara FC strzelił 6 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek +5. Gdy grają u siebie, Pitbulls Santa Barbara FC zazwyczaj zdobywa średnio 38.6 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Pitbulls Santa Barbara FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 33% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Pitbulls Santa Barbara FC średnio 38.6 minut.
AD Aserrí przegląd
W bieżącym sezonie Liga de Ascenso, Clausura AD Aserrí rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 9 goli i straciła 10 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie AD Aserrí zajmuje 5 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych AD Aserrí obie drużyny strzelają około 28.4 bramek. W meczach wyjazdowych AD Aserrí obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 83% ich meczów wyjazdowych. Gracze AD Aserrí potrzebują około 28.4 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Pitbulls Santa Barbara FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 7 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. AD Aserrí | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 7 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Las Vegas +-Memphis +
Detroit +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Memphis +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí strzelili pierwsi w Liga de Ascenso, Clausura sezonu 2026/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Pitbulls Santa Barbara FC meczów i AD Aserrí meczów w ramach turnieju Liga de Ascenso, Clausura
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Pitbulls Santa Barbara FC i AD Aserrí na turnieju Liga de Ascenso, Clausura w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in all competitions had less than 2 goals
3 / 7 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in Liga de Ascenso, Clausura had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches AD Aserrí in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches AD Aserrí in Liga de Ascenso, Clausura had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
6 / 10 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in all competitions scored at least 1 goal
4 / 7 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in Liga de Ascenso, Clausura scored at least 1 goal
1 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches AD Aserrí in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches AD Aserrí in Liga de Ascenso, Clausura scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
4 / 10 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in all competitions scored at least 2 goals
4 / 7 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in Liga de Ascenso, Clausura scored at least 2 goals
1 / 3 of the last matches between the teams was at least 2 goals
2 / 10 of last matches AD Aserrí in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches AD Aserrí in Liga de Ascenso, Clausura scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
1 / 10 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in all competitions scored at least 3 goals
1 / 7 of last matches Pitbulls Santa Barbara FC in Liga de Ascenso, Clausura had at least 3 goals
1 / 10 of last matches AD Aserrí in Liga de Ascenso, Clausura had at least 3 goals
Postaw:Suma - Ponad (2.5)
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!