Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice 08.06.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Unia Skierniewice i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Pogoń Grodzisk Mazowiecki Unia Skierniewice - 1x2 - Z1.
08/06/2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 08.06.2024 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Polska, III Liga, Grupa 1, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Unia Skierniewice. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 08.06 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Unia Skierniewice poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 7 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 18.11.23, z końcowym wynikiem 2:7. Pogoń Grodzisk Mazowiecki zwyciężyli w 6 meczów, podczas gdy Unia Skierniewice wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 21-6 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Unia Skierniewice z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegląd
W bieżącym sezonie III Liga, Grupa 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 7 zwycięstw, 1 przegranych i 2 remisów, w tym 10 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 1 miejsca w tabeli. Średnio Pogoń Grodzisk Mazowiecki strzelił 47 goli i stracił 4 goli na mecz, z różnicą bramek +43. Gdy grają u siebie, Pogoń Grodzisk Mazowiecki zazwyczaj zdobywa średnio 17.6 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Pogoń Grodzisk Mazowiecki strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki średnio 17.6 minut.
Unia Skierniewice przegląd
W bieżącym sezonie III Liga, Grupa 1 Unia Skierniewice rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 7 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 9 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 24 goli i straciła 7 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +17. Obecnie Unia Skierniewice zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Unia Skierniewice obie drużyny strzelają około 29 bramek. W meczach wyjazdowych Unia Skierniewice obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Unia Skierniewice potrzebują około 29 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Pogon Grodzisk Mazowiecki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 22 | 7 | 4 | 103 | 32 | 73 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Unia Skierniewice | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 19 | 8 | 6 | 78 | 43 | 65 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Świata
Niemcy-Paragwaj
Segunda Division
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
USA. WPSL. Kobiety
Philadelphia Ukrainian (Kobiety)-Penn Fusion (Kobiety)
Puchar Chile
Union Espanola-Colo-Colo
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Unia Skierniewice na turnieju III Liga, Grupa 1 w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 ostatnich meczów Pogoń Grodzisk Mazowiecki we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Pogoń Grodzisk Mazowiecki in III Liga, Grupa 1 ended in defeat
9 / 10 ostatnich meczów Unia Skierniewice we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
9 / 10 ostatnich meczów Unia Skierniewice w III Liga, Grupa 1 zakończył się jej zwycięstwem
1 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Unia Skierniewice
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Pogoń Grodzisk Mazowiecki we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Pogoń Grodzisk Mazowiecki w III Liga, Grupa 1 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Unia Skierniewice we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Unia Skierniewice w III Liga, Grupa 1 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Pogoń Grodzisk Mazowiecki nie przegrała
9 / 10 ostatnich meczów w III Liga, Grupa 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki nie przegrała
6 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Unia Skierniewice
Postaw:Podwójna szansa - 1X
4 / 10 ostatnich meczów Pogoń Grodzisk Mazowiecki we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Pogoń Grodzisk Mazowiecki w III Liga, Grupa 1 zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Pogoń Grodzisk Mazowiecki w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Unia Skierniewice w III Liga, Grupa 1 zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Pogoń Grodzisk Mazowiecki we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
2 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Pogoń Grodzisk Mazowiecki w 2 połowie
5 / 10 ostatnich meczów Unia Skierniewice we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
5 / 10 ostatnich meczów Unia Skierniewice w III Liga, Grupa 1 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
1 / 10 ostatnich meczów Pogoń Grodzisk Mazowiecki we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Pogoń Grodzisk Mazowiecki in III Liga, Grupa 1 ended in defeat
1 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Pogoń Grodzisk Mazowiecki
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Unia Skierniewice nie przegrała
10 / 10 ostatnich meczów w III Liga, Grupa 1 Unia Skierniewice nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 08.06.2024 19:41
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!