Prisons FC - North East Stars FC 02.05.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Prisons FC i North East Stars FC i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Prisons FC North East Stars FC - Punkty obydwu drużyn - Nie.
02/05/2024
Prisons FC
North East Stars FC
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.05.2024 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Trinidad i Tobago, TT Premier League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Prisons FC i North East Stars FC. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 02.05 w 20:10. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Prisons FC i North East Stars FC poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 19.01.24, z końcowym wynikiem 5:1. Prisons FC zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy North East Stars FC wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 1-16 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Prisons FC i North East Stars FC z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Prisons FC przegląd
W bieżącym sezonie TT Premier League Prisons FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 6 przegranych i 1 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 9 miejsca w tabeli. Średnio Prisons FC strzelił 11 goli i stracił 16 goli na mecz, z różnicą bramek -5. Gdy grają u siebie, Prisons FC zazwyczaj zdobywa średnio 33.3 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Prisons FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Prisons FC średnio 33.3 minut.
North East Stars FC przegląd
W bieżącym sezonie TT Premier League North East Stars FC rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 7 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 24 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +15. Obecnie North East Stars FC zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych North East Stars FC obie drużyny strzelają około 27.3 bramek. W meczach wyjazdowych North East Stars FC obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze North East Stars FC potrzebują około 27.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. AC Port Of Spain | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 10 | 4 | 2 | 39 | 18 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Prisons FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | 7 | 0 | 11 | 23 | 34 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Austarlia. Puchar Wiktorii. Kobiety.
Box Hill (Kobiety)-Bulleen Lions (Kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi II (Kobiety)-Ho Chi Minh City II (Kobiety)
Fong Fu Ha Nam (kob)-Than KSVN (Kobiety)
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Ayeyawady (Kobiety)-ISPE (Kobiety)
NPL Queensland, Kobiety
Sunshine Coast Wanderers (Kobiety)-Olympic Brisbane (Kobiety)
Eastern Suburbs (Kobiety)-Gold Coast United (Kobiety)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Prisons FC i North East Stars FC na turnieju TT Premier League w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 of last matches in all competitions Prisons FC played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in TT Premier League Prisons FC played with a score of 0:0
2 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in all competitions North East Stars FC played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in TT Premier League North East Stars FC played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
8 / 10 of last matches Prisons FC in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Prisons FC in TT Premier League had less than 2 goals
4 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches North East Stars FC in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches North East Stars FC in TT Premier League had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
4 / 10 ostatnich meczów Prisons FC we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Prisons FC w 2 połowie
4 / 10 ostatnich meczów North East Stars FC we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów North East Stars FC w TT Premier League zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
9 / 10 of last matches Prisons FC in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Prisons FC in TT Premier League had less than 3 goals
6 / 10 of last matches North East Stars FC in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches North East Stars FC in TT Premier League had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
4 / 10 ostatnich meczów North East Stars FC we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów North East Stars FC w TT Premier League zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Prisons FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Prisons FC w TT Premier League zakończył się jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów North East Stars FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches North East Stars FC in TT Premier League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.05.2024 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!