Raja Beni Mellal - Chabab Atlas Khenifra 15.06.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Raja Beni Mellal i Chabab Atlas Khenifra i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Raja Beni Mellal Chabab Atlas Khenifra - Suma - Poniżej (2.5).
15/06/2024
Raja Beni Mellal
Chabab Atlas Khenifra
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.06.2024 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Maroko, Botola Pro D2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Raja Beni Mellal i Chabab Atlas Khenifra. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 15.06 w 12:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Raja Beni Mellal i Chabab Atlas Khenifra poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 16.12.23, z końcowym wynikiem 0:0. Raja Beni Mellal zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Chabab Atlas Khenifra wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 5 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-6 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Raja Beni Mellal i Chabab Atlas Khenifra z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Raja Beni Mellal przegląd
W bieżącym sezonie Botola Pro D2 Raja Beni Mellal rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Raja Beni Mellal strzelił 20 goli i stracił 6 goli na mecz, z różnicą bramek +14. Gdy grają u siebie, Raja Beni Mellal zazwyczaj zdobywa średnio 34.6 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Raja Beni Mellal strzeliły obie drużyny, co stanowi 30% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Raja Beni Mellal średnio 34.6 minut.
Chabab Atlas Khenifra przegląd
W bieżącym sezonie Botola Pro D2 Chabab Atlas Khenifra rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 8 goli i straciła 8 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Obecnie Chabab Atlas Khenifra zajmuje 8 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Chabab Atlas Khenifra obie drużyny strzelają około 56.3 bramek. W meczach wyjazdowych Chabab Atlas Khenifra obie drużyny strzeliły gola w meczach 4, co stanowi 40% ich meczów wyjazdowych. Gracze Chabab Atlas Khenifra potrzebują około 56.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Raja Beni Mellal | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 10 | 11 | 8 | 47 | 32 | 41 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8. Chabab Atlas Khenifra | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 7 | 15 | 7 | 24 | 24 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Raja Beni Mellal i Chabab Atlas Khenifra na turnieju Botola Pro D2 w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal w Botola Pro D2 zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
5 / 10 ostatnich meczów Chabab Atlas Khenifra we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów Chabab Atlas Khenifra w Botola Pro D2 zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Raja Beni Mellal in Botola Pro D2 ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Raja Beni Mellal
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Chabab Atlas Khenifra nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Botola Pro D2 Chabab Atlas Khenifra nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Raja Beni Mellal in Botola Pro D2 ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Chabab Atlas Khenifra we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Chabab Atlas Khenifra w Botola Pro D2 zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Chabab Atlas Khenifra
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Raja Beni Mellal nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w Botola Pro D2 Raja Beni Mellal nie zremisował
5 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Chabab Atlas Khenifra nie zremisowało
5 / 10 ostatnich meczów w Botola Pro D2 Chabab Atlas Khenifra nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
4 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal w Botola Pro D2 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Chabab Atlas Khenifra we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Chabab Atlas Khenifra w Botola Pro D2 , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Raja Beni Mellal w Botola Pro D2 zakończył się jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Raja Beni Mellal
3 / 10 ostatnich meczów Chabab Atlas Khenifra we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Chabab Atlas Khenifra in Botola Pro D2 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 15.06.2024 19:41
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!