RC Lens (Kobiety) - Strasbourg (Kobiety) 03.03.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane RC Lens (Kobiety) i Strasbourg (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla RC Lens (Kobiety) Strasbourg (Kobiety) - Suma - Poniżej (2.5).
03/03/2024
RC Lens (Kobiety)
Strasbourg (Kobiety)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.03.2024 18:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Francja, Mistrzostwa Francji. Dywizja 2., obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy RC Lens (Kobiety) i Strasbourg (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 03.03 w 08:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla RC Lens (Kobiety) i Strasbourg (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 08.10.23, z końcowym wynikiem 3:2. RC Lens (Kobiety) zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Strasbourg (Kobiety) wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-3 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn RC Lens (Kobiety) i Strasbourg (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
RC Lens (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. RC Lens (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 2 przegranych i 3 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Średnio RC Lens (Kobiety) strzelił 19 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +7. Gdy grają u siebie, RC Lens (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 27.9 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie RC Lens (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 67% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie RC Lens (Kobiety) średnio 27.9 minut.
Strasbourg (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. Strasbourg (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 6. Drużyna strzeliła 1 goli i straciła 5 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -4. Średnio w meczach wyjazdowych Strasbourg (Kobiety) obie drużyny strzelają około 94.8 bramek. W meczach wyjazdowych Strasbourg (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 17% ich meczów wyjazdowych. Gracze Strasbourg (Kobiety) potrzebują około 94.8 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
NK Brinje Grosuplje-Rijeka
CSKA Moskwa-Shinnik Yaroslavl
Olimpia Grudziądz-Petrolul Ploiesti
Waalwijk-Rot-Weiß Oberhausen
Premier League
Azam-Dodoma
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
RCS
1 Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
RCS
2.6 Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla RC Lens (Kobiety) i Strasbourg (Kobiety) na turnieju Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. w sezonie
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 of last matches in all competitions RC Lens (Kobiety) played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. RC Lens (Kobiety) played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Strasbourg (Kobiety) played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. Strasbourg (Kobiety) played with a score of 0:0
Postaw:Strzelec pierwszej bramki - X
3 / 10 of last matches RC Lens (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
3 / 10 of last matches RC Lens (Kobiety) in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Strasbourg (Kobiety) in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Strasbourg (Kobiety) in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
3 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów Strasbourg (Kobiety) we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów Strasbourg (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
5 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
5 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się jego porażką w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Strasbourg (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Strasbourg (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Strasbourg (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Strasbourg (Kobiety) in Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów RC Lens (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem RC Lens (Kobiety) w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Strasbourg (Kobiety) w Mistrzostwa Francji. Dywizja 2. zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.03.2024 18:41
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!