Real Murcia II - Deportivo Maritimo 07.09.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Real Murcia II i Deportivo Maritimo i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Real Murcia II Deportivo Maritimo - Suma - Poniżej (2.5).
07/09/2025
Real Murcia II
Deportivo Maritimo
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Hiszpania, Tercera Federacion, Grupa 13, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Real Murcia II i Deportivo Maritimo. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 07.09 w 04:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Real Murcia II i Deportivo Maritimo poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 04.05.25, z końcowym wynikiem 2:0. Real Murcia II zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Deportivo Maritimo wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 1-2 między dwiema drużynami.
Real Murcia II przegląd
W bieżącym sezonie Tercera Federacion, Grupa 13 Real Murcia II rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Średnio Real Murcia II strzelił 13 goli i stracił 7 goli na mecz, z różnicą bramek +6. Gdy grają u siebie, Real Murcia II zazwyczaj zdobywa średnio 45 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Real Murcia II strzeliły obie drużyny, co stanowi 20% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Real Murcia II średnio 45 minut.
Deportivo Maritimo przegląd
Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Deportivo Maritimo potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Klubowe Mecze Towarzyski
MTK Budapest-Waszasz
Mistrzostwa Mongolii. Narodowa Premier League
Khovd Western-Miasto Ulaangom
Mistrzostwa Australii. NPL Northern NSW. Rezerwa
Newcastle Olympic II-Charlestown Azzurri II
Klubowe Mecze Towarzyski
Wisła Kraków-Puszcza Niepołomice
Zalaegerszegi TE FC-Ajka
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Zdobyte Bramki
RMI
1.4 Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
RMI
1.2 Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Real Murcia II i Deportivo Maritimo na turnieju Tercera Federacion, Grupa 13 w sezonie 2025/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 of last matches Real Murcia II in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Real Murcia II in Tercera Federacion, Grupa 13 had less than 2 goals
2 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
6 / 10 of last matches Real Murcia II in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Real Murcia II in Tercera Federacion, Grupa 13 scored at least 1 goal
1 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
3 / 10 of last matches Real Murcia II in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Real Murcia II in Tercera Federacion, Grupa 13 scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
2 / 10 of last matches Real Murcia II in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Real Murcia II in Tercera Federacion, Grupa 13 had at least 3 goals
Postaw:Suma - Ponad (2.5)
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!