Real San Joaquín - Provincial Ovalle 19.04.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Real San Joaquín i Provincial Ovalle i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Real San Joaquín Provincial Ovalle - 1x2 - Z1.
19/04/2026
Real San Joaquín
Provincial Ovalle
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.04.2026 19:44
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Chile, Segunda Division, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Real San Joaquín i Provincial Ovalle. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.04 w 15:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Real San Joaquín i Provincial Ovalle poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 08.11.25, z końcowym wynikiem 1:0. Real San Joaquín zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Provincial Ovalle wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-6 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Real San Joaquín i Provincial Ovalle z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Real San Joaquín przegląd
W bieżącym sezonie Segunda Division Real San Joaquín rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 5 przegranych i 1 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 4 miejsca w tabeli. Średnio Real San Joaquín strzelił 11 goli i stracił 18 goli na mecz, z różnicą bramek -7. Gdy grają u siebie, Real San Joaquín zazwyczaj zdobywa średnio 31 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Real San Joaquín strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Real San Joaquín średnio 31 minut.
Provincial Ovalle przegląd
W bieżącym sezonie Segunda Division Provincial Ovalle rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 7 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -7. Obecnie Provincial Ovalle zajmuje 7 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Provincial Ovalle obie drużyny strzelają około 52.9 bramek. W meczach wyjazdowych Provincial Ovalle obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 20% ich meczów wyjazdowych. Gracze Provincial Ovalle potrzebują około 52.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Provincial Ovalle | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Real San Joaquin | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Klubowe Mecze Towarzyski
Odense-Kolding IF
Tercera Division, Rezerwy
Albion Montevideo II-Colon FC II
Mistrzostwa Brazylii. Liga Catarinense do lat 20
Joinville U20-Nacao U20
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Real San Joaquín i Provincial Ovalle na turnieju Segunda Division w sezonie 2026/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Real San Joaquín we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Real San Joaquín w Segunda Division , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Provincial Ovalle we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Provincial Ovalle w Segunda Division , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Real San Joaquín nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Segunda Division Real San Joaquín nie zremisował
3 / 4 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Provincial Ovalle nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Segunda Division Provincial Ovalle nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów Real San Joaquín we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Real San Joaquín in Segunda Division ended in defeat
1 / 10 ostatnich meczów Provincial Ovalle we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Provincial Ovalle w Segunda Division zakończył się jej zwycięstwem
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Provincial Ovalle
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Real San Joaquín we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
4 / 10 ostatnich meczów Real San Joaquín w Segunda Division zakończył się jego porażką w 2 połowie
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Provincial Ovalle w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Real San Joaquín nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Segunda Division Real San Joaquín nie przegrała
1 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Provincial Ovalle
Postaw:Podwójna szansa - 1X
5 / 10 ostatnich meczów Real San Joaquín we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Real San Joaquín in Segunda Division ended in defeat
2 / 4 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Real San Joaquín
3 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Provincial Ovalle nie przegrała
3 / 10 ostatnich meczów w Segunda Division Provincial Ovalle nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.04.2026 19:44
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!