Red Bull Bragantino U23 - Fluminense U23 11.11.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Red Bull Bragantino U23 i Fluminense U23 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Red Bull Bragantino U23 Fluminense U23 - Punkty obydwu drużyn - Nie.
11/11/2024
Red Bull Bragantino U23
Fluminense U23
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.11.2024 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Brazylia, U23 Brasileiro, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Red Bull Bragantino U23 i Fluminense U23. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 11.11 w 16:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Red Bull Bragantino U23 i Fluminense U23 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Red Bull Bragantino U23 i Fluminense U23 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Red Bull Bragantino U23 przegląd
W bieżącym sezonie U23 Brasileiro Red Bull Bragantino U23 rozegrało 7 meczów. Klub zanotował 5 zwycięstw, 1 przegranych i 1 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Średnio Red Bull Bragantino U23 strzelił 7 goli i stracił 2 goli na mecz, z różnicą bramek +5. Gdy grają u siebie, Red Bull Bragantino U23 zazwyczaj zdobywa średnio 40 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Red Bull Bragantino U23 strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Red Bull Bragantino U23 średnio 40 minut.
Fluminense U23 przegląd
W bieżącym sezonie U23 Brasileiro Fluminense U23 rozegrało 7 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 2 goli i straciła 3 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Średnio w meczach wyjazdowych Fluminense U23 obie drużyny strzelają około 54 bramek. W meczach wyjazdowych Fluminense U23 obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 33% ich meczów wyjazdowych. Gracze Fluminense U23 potrzebują około 54 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
National League
Auckland City-Auckland FC Reserves
Klubowe Mecze Towarzyski
MTK Budapest-Waszasz
Mistrzostwa Mongolii. Narodowa Premier League
Khovd Western-Miasto Ulaangom
Mistrzostwa Australii. NPL Northern NSW. Rezerwa
Newcastle Olympic II-Charlestown Azzurri II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Red Bull Bragantino U23 i Fluminense U23 strzelili pierwsi w U23 Brasileiro sezonu 2024/2024
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Red Bull Bragantino U23 meczów i Fluminense U23 meczów w ramach turnieju U23 Brasileiro
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Red Bull Bragantino U23 i Fluminense U23 na turnieju U23 Brasileiro w sezonie 2024/2024
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 w U23 Brasileiro zakończył się jej zwycięstwem
2 / 7 ostatnich meczów Fluminense U23 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 7 of last matches Fluminense U23 in U23 Brasileiro ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
1 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 w U23 Brasileiro zakończył się remisem
3 / 7 ostatnich meczów Fluminense U23 we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 7 ostatnich meczów Fluminense U23 w U23 Brasileiro zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
1 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 7 of last matches Red Bull Bragantino U23 in U23 Brasileiro ended in defeat
5 / 7 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Fluminense U23 nie przegrała
5 / 7 ostatnich meczów w U23 Brasileiro Fluminense U23 nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
2 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 w U23 Brasileiro zakończył się jego porażką w 2 połowie
1 / 7 ostatnich meczów Fluminense U23 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 7 ostatnich meczów Fluminense U23 w U23 Brasileiro zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
6 / 7 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Red Bull Bragantino U23 nie zremisowało
6 / 7 ostatnich meczów w U23 Brasileiro Red Bull Bragantino U23 nie zremisował
4 / 7 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Fluminense U23 nie zremisowało
4 / 7 ostatnich meczów w U23 Brasileiro Fluminense U23 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
1 / 7 ostatnich meczów Red Bull Bragantino U23 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 7 of last matches Red Bull Bragantino U23 in U23 Brasileiro ended in defeat
2 / 7 ostatnich meczów Fluminense U23 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 7 ostatnich meczów Fluminense U23 w U23 Brasileiro zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.11.2024 18:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!