Robert Morris Colonials (Women) - Oakland Golden Grizzlies (kobiety) 19.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Robert Morris Colonials (Women) i Oakland Golden Grizzlies (kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Robert Morris Colonials (Women) Oakland Golden Grizzlies (kobiety) - Suma - Poniżej (2.5).
19/10/2025
Robert Morris Colonials (Women)
Oakland Golden Grizzlies (kobiety)
Bet:Suma - Poniżej (2.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej USA, NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Robert Morris Colonials (Women) i Oakland Golden Grizzlies (kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.10 w 13:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Robert Morris Colonials (Women) i Oakland Golden Grizzlies (kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 19.09.24, z końcowym wynikiem 1:2. Robert Morris Colonials (Women) zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Oakland Golden Grizzlies (kobiety) wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-7 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Robert Morris Colonials (Women) i Oakland Golden Grizzlies (kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Robert Morris Colonials (Women) przegląd
W bieżącym sezonie NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety Robert Morris Colonials (Women) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 4 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 5 miejsca w tabeli. Średnio Robert Morris Colonials (Women) strzelił 10 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek -3. Gdy grają u siebie, Robert Morris Colonials (Women) zazwyczaj zdobywa średnio 40.4 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Robert Morris Colonials (Women) strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Robert Morris Colonials (Women) średnio 40.4 minut.
Oakland Golden Grizzlies (kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety Oakland Golden Grizzlies (kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 5. Drużyna strzeliła 1 goli i straciła 27 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -26. Obecnie Oakland Golden Grizzlies (kobiety) zajmuje 7 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Oakland Golden Grizzlies (kobiety) obie drużyny strzelają około 28.9 bramek. W meczach wyjazdowych Oakland Golden Grizzlies (kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 11% ich meczów wyjazdowych. Gracze Oakland Golden Grizzlies (kobiety) potrzebują około 28.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Robert Morris Colonials (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 10 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Oakland Golden Grizzlies (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 7 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Brasileiro Serie B
Botafogo Ribeirao Preto II-CRB Maceio
National Premier Soccer League
Wc Predators-Hershey
USL League Two
Kalamazoo-Oakland County
National Premier Soccer League
Ambassadors FC Ohio-Buffalo Stallions
USL League Two
Charlotte Eagles-Hickory FC
Boston Bolts-Western Mass Pioneers
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Robert Morris Colonials (Women) i Oakland Golden Grizzlies (kobiety) strzelili pierwsi w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety sezonu 2025/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Robert Morris Colonials (Women) meczów i Oakland Golden Grizzlies (kobiety) meczów w ramach turnieju NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Robert Morris Colonials (Women) i Oakland Golden Grizzlies (kobiety) na turnieju NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety w sezonie 2025/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches Robert Morris Colonials (Women) in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Robert Morris Colonials (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
9 / 10 of last matches Oakland Golden Grizzlies (kobiety) in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Oakland Golden Grizzlies (kobiety) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
6 / 10 of last matches Robert Morris Colonials (Women) in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Robert Morris Colonials (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety scored at least 1 goal
1 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
4 / 10 of last matches Oakland Golden Grizzlies (kobiety) in all competitions scored at least 1 goal
4 / 10 of last matches Oakland Golden Grizzlies (kobiety) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
1 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Robert Morris Colonials (Women) nie zremisowało
1 / 10 ostatnich meczów w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety Robert Morris Colonials (Women) nie zremisował
3 / 3 of the last matches between the teams ended in a win
Postaw:Podwójna szansa - 12
1 / 10 ostatnich meczów Robert Morris Colonials (Women) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Robert Morris Colonials (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety ended in defeat
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Oakland Golden Grizzlies (kobiety)
Postaw:1x2 - Z2
1 / 10 ostatnich meczów Robert Morris Colonials (Women) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Robert Morris Colonials (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety ended in defeat
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Robert Morris Colonials (Women)
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów Robert Morris Colonials (Women) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 10 ostatnich meczów Robert Morris Colonials (Women) w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!