Paderborn 07 - 1. Kaiserslautern 25.08.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Paderborn 07 i 1. Kaiserslautern i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Paderborn 07 1. Kaiserslautern - Punkty obydwu drużyn - Nie.
25/08/2023
Paderborn 07
1. Kaiserslautern
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.08.2023 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Niemcy, 2. Bundesliga, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Paderborn 07 i 1. Kaiserslautern. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 25.08 w 12:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Paderborn 07 i 1. Kaiserslautern poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 14 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 17.02.23, z końcowym wynikiem 1:0. Paderborn 07 zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy 1. Kaiserslautern wygrał 7 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 4 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 4-16 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Paderborn 07 i 1. Kaiserslautern z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Paderborn 07 przegląd
W bieżącym sezonie 2. Bundesliga Paderborn 07 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 2 przegranych i 4 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 12 miejsca w tabeli. Średnio Paderborn 07 strzelił 21 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +9. Gdy grają u siebie, Paderborn 07 zazwyczaj zdobywa średnio 27.3 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Paderborn 07 strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Paderborn 07 średnio 27.3 minut.
1. Kaiserslautern przegląd
W bieżącym sezonie 2. Bundesliga 1. Kaiserslautern rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 6 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 6 goli i straciła 16 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -10. Obecnie 1. Kaiserslautern zajmuje 15 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych 1. Kaiserslautern obie drużyny strzelają około 40.9 bramek. W meczach wyjazdowych 1. Kaiserslautern obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 20% ich meczów wyjazdowych. Gracze 1. Kaiserslautern potrzebują około 40.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. Paderborn 07 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. 1. Kaiserslautern | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Paderborn 07 i 1. Kaiserslautern na turnieju 2. Bundesliga w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 of last matches in all competitions Paderborn 07 played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in 2. Bundesliga Paderborn 07 played with a score of 0:0
9 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions 1. Kaiserslautern played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in 2. Bundesliga 1. Kaiserslautern played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
3 / 10 ostatnich meczów Paderborn 07 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Paderborn 07 in 2. Bundesliga ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów 1. Kaiserslautern we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów 1. Kaiserslautern w 2. Bundesliga zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem 1. Kaiserslautern
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów Paderborn 07 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Paderborn 07 w 2. Bundesliga zakończył się jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Paderborn 07
5 / 10 ostatnich meczów 1. Kaiserslautern we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
6 / 10 of last matches 1. Kaiserslautern in 2. Bundesliga ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Paderborn 07 nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w 2. Bundesliga Paderborn 07 nie zremisował
8 / 10 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach 1. Kaiserslautern nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w 2. Bundesliga 1. Kaiserslautern nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
2 / 10 ostatnich meczów Paderborn 07 w 2. Bundesliga zakończył się jego porażką w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów 1. Kaiserslautern we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów 1. Kaiserslautern w 2. Bundesliga zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem 1. Kaiserslautern w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Paderborn 07 we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów Paderborn 07 w 2. Bundesliga zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów 1. Kaiserslautern w 2. Bundesliga zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 25.08.2023 19:40
Bilans SC Paderborn w ostatnich 7 meczach u siebie z 1. FC Kaiserslautern to: 1 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Różnica bramek: 7-2 dla 1. FC Kaiserslautern.
Podczas ostatnich 15 spotkań, SC Paderborn wygrał 3 razy, były 4 remisy, a 1. FC Kaiserslautern wygrał 8 razy. Różnica bramek to 19-6 na korzyść 1. FC Kaiserslautern.
W ostatnim sezonie SC Paderborn wygrał oba spotkania z 1. FC Kaiserslautern (1-0 u siebie i 1-0 na wyjeździe).
SC Paderborn wygrywa 1. połowę w 38% swoich meczy, 1. FC Kaiserslautern w 12% swoich meczy.
SC Paderborn wygrywa 38% połowy meczu, 1. FC Kaiserslautern wygrywa 12%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był SC Paderborn.
W ich ostatnim spotkaniu SC Paderborn wygrał 1 golami.
Gdy SC Paderborn prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 72% swoich meczy.
Gdy 1. FC Kaiserslautern prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 75% swoich meczy.
Gdy SC Paderborn przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 20% swoich meczy.
Gdy 1. FC Kaiserslautern przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 16% swoich meczy.
W 2. Bundesliga SC Paderborn ma lepsze osiągnięcia niż 1. FC Kaiserslautern.
Występy SC Paderborn w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u 1. FC Kaiserslautern.
W ostatnich 5 ich spotkaniach SC Paderborn wygrał 2, 1. FC Kaiserslautern wygrał 3, 0 zremisowano.
SC Paderborn zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko 1. FC Kaiserslautern, a 1. FC Kaiserslautern strzela 1.6 przeciwko SC Paderborn (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między SC Paderborn i 1. FC Kaiserslautern to 2.4.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między SC Paderborn i 1. FC Kaiserslautern to 1.2.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w 2. Bundesliga.
Obie drużyny nie straciły gola w ich ostatnim meczu.
SC Paderborn zdobywa 2.08 gole grając u siebie, a 1. FC Kaiserslautern strzela 1.38 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!