Gernika - Real Zaragoza II 19.01.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Gernika i Real Zaragoza II i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Gernika Real Zaragoza II - 1x2 - Z1.
19/01/2025
Gernika
Real Zaragoza II
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.01.2025 18:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Hiszpania, Segunda Federacion, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Gernika i Real Zaragoza II. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 19.01 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Gernika i Real Zaragoza II poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 08.09.24, z końcowym wynikiem 1:1. Gernika zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Real Zaragoza II wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-3 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Gernika i Real Zaragoza II z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Gernika przegląd
W bieżącym sezonie Segunda Federacion Gernika rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 3 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Średnio Gernika strzelił 11 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Gernika zazwyczaj zdobywa średnio 42.9 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Gernika strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Gernika średnio 42.9 minut.
Real Zaragoza II przegląd
W bieżącym sezonie Segunda Federacion Real Zaragoza II rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 8 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -4. Średnio w meczach wyjazdowych Real Zaragoza II obie drużyny strzelają około 45 bramek. W meczach wyjazdowych Real Zaragoza II obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze Real Zaragoza II potrzebują około 45 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Kolmonen
Vasa IFK-Lapuan Virkia
Klubowe Mecze Towarzyski
Arges Pitesti-KF Vllaznia
FK Borac Banja Luka-Achmat
Premier League
Al-Arabi Kuwejt-Al Fahaheel
Mistrzostwa Świata
Brazylia-Japonia
Pro League
Gol Gohar-Chadormalu Ardakan SC
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Gernika i Real Zaragoza II strzelili pierwsi w Segunda Federacion sezonu 2024/2025
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Gernika meczów i Real Zaragoza II meczów w ramach turnieju Segunda Federacion
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Gernika i Real Zaragoza II na turnieju Segunda Federacion w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
9 / 10 of last matches Gernika in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Gernika in Segunda Federacion had less than 2 goals
3 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Real Zaragoza II in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Real Zaragoza II in Segunda Federacion had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
4 / 10 ostatnich meczów Gernika we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Gernika in Segunda Federacion ended in defeat
3 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II w Segunda Federacion zakończył się jej zwycięstwem
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Real Zaragoza II
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Gernika we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Gernika w Segunda Federacion , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II w Segunda Federacion , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Gernika we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Gernika w Segunda Federacion zakończył się remisem
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II w Segunda Federacion zakończył się remisem
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Gernika w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II w Segunda Federacion zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Gernika we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Gernika w Segunda Federacion zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Real Zaragoza II we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Real Zaragoza II in Segunda Federacion ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 19.01.2025 18:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!