Sekhukhune United - Orlando Pirates 30.03.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Sekhukhune United i Orlando Pirates i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Sekhukhune United Orlando Pirates - Suma - Poniżej (2.5).
30/03/2024
Sekhukhune United
Orlando Pirates
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 30.03.2024 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Afryka Południowa, Premiership, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Sekhukhune United i Orlando Pirates. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 30.03 w 11:45. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Sekhukhune United i Orlando Pirates poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 7 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 07.11.23, z końcowym wynikiem 1:0. Sekhukhune United zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Orlando Pirates wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 5-12 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Sekhukhune United i Orlando Pirates z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Sekhukhune United przegląd
W bieżącym sezonie Premiership Sekhukhune United rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 3 przegranych i 1 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Sekhukhune United strzelił 12 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Sekhukhune United zazwyczaj zdobywa średnio 45.2 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Sekhukhune United strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Sekhukhune United średnio 45.2 minut.
Orlando Pirates przegląd
W bieżącym sezonie Premiership Orlando Pirates rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 8 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie Orlando Pirates zajmuje 2 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Orlando Pirates obie drużyny strzelają około 52.9 bramek. W meczach wyjazdowych Orlando Pirates obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Orlando Pirates potrzebują około 52.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Orlando Pirates | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 9 | 6 | 5 | 25 | 19 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Sekhukhune United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | 9 | 3 | 7 | 22 | 16 | 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Premier League
Azam-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City-TRA United
Coastal Union-Pamba Jiji
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Bramki Czas
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Sekhukhune United i Orlando Pirates na turnieju Premiership w sezonie 2023/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 of last matches in all competitions Sekhukhune United played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Premiership Sekhukhune United played with a score of 0:0
4 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Orlando Pirates played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Premiership Orlando Pirates played with a score of 0:0
Postaw:Suma - Poniżej (0.5)
4 / 10 ostatnich meczów Sekhukhune United we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów Sekhukhune United w Premiership zakończył się jej zwycięstwem
1 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Sekhukhune United
2 / 10 ostatnich meczów Orlando Pirates we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Orlando Pirates in Premiership ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Sekhukhune United we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Sekhukhune United in Premiership ended in defeat
6 / 10 ostatnich meczów Orlando Pirates we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Orlando Pirates w Premiership zakończył się jej zwycięstwem
5 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Orlando Pirates
Postaw:1x2 - Z2
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Sekhukhune United nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Premiership Sekhukhune United nie zremisował
6 / 7 of the last matches between the teams ended in a win
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Orlando Pirates nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Premiership Orlando Pirates nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 ostatnich meczów Sekhukhune United we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Sekhukhune United w Premiership , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 7 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Orlando Pirates we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Orlando Pirates w Premiership , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
6 / 10 of last matches Sekhukhune United in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Sekhukhune United in Premiership scored at least 1 goal
4 / 7 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
10 / 10 of last matches Orlando Pirates in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Orlando Pirates in Premiership scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 30.03.2024 19:42
Podczas ostatnich 7 spotkań, Sekhukhune United wygrał 1 razy, były 1 remisy, a Orlando Pirates FC wygrał 5 razy. Różnica bramek to 12-5 na korzyść Orlando Pirates FC.
Sekhukhune United ma już 4 zwycięstw z rzędu w Premiership.
Wiedzieliście, że Sekhukhune United zdobywa 36% goli między minutami 61-75? To najwyższy procent w lidze.
Czy wiecie, że 24% strzelonych bramek Orlando Pirates FC zdobywa między minutami 16-30?
Orlando Pirates FC nie przegrał ostatnich 6 spotkań.
W 3 ostatnich meczach drużyna Sekhukhune United nie pokonała Orlando Pirates FC.
Sekhukhune United nie strzelił gola w 2 z ich 9 meczy u siebie w Premiership w tym sezonie.
Orlando Pirates FC nie strzelił gola w 3 z ich 10 meczy na wyjeździe w Premiership w tym sezonie.
Orlando Pirates FC's bilans meczy na wyjeździe w tym sezonie: 3-4-3.
Chibuike Ohizu jest w Sekhukhune United najlepszym strzelcem z liczbą 5 goli. Evidence Makgopa strzelił 5 razy dla Orlando Pirates FC.
Siphesihle Mkhize ma więcej żółtych kartek (4) niż ktokolwiek w Sekhukhune United. Olisa Ndah zgromadził 5 w drużynie Orlando Pirates FC.
Orlando Pirates FC zdobywał przynajmniej jednego gola w 11 kolejnych meczach.
Sekhukhune United wygrywa 1. połowę w 26% swoich meczy, Orlando Pirates FC w 37% swoich meczy.
Sekhukhune United wygrywa 26% połowy meczu, Orlando Pirates FC wygrywa 37%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Orlando Pirates FC.
W ich ostatnim spotkaniu Orlando Pirates FC wygrał 1 golami.
Gdy Sekhukhune United prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 77% swoich meczy.
Gdy Orlando Pirates FC prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 83% swoich meczy.
Gdy Sekhukhune United przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 28% swoich meczy.
Gdy Orlando Pirates FC przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 33% swoich meczy.
W Premiership Sekhukhune United ma lepsze osiągnięcia niż Orlando Pirates FC.
Występy Orlando Pirates FC w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u Sekhukhune United.
Sekhukhune United wygrywa 0% dogrywek, Orlando Pirates FC wygrywa 25%.
Sekhukhune United zdobywa 0.33 gole w dogrywkach, a Orlando Pirates FC strzela 0.25 gole (średnio).
W dogrywkach Sekhukhune United strzela 0.33 gole, a Orlando Pirates FC strzela 0.25 gole (średnio).
Orlando Pirates FC przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko Sekhukhune United (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach Sekhukhune United wygrał 1, Orlando Pirates FC wygrał 3, 1 zremisowano.
Orlando Pirates FC przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Premiership przeciwko Sekhukhune United.
Sekhukhune United wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy Premiership przeciwko Orlando Pirates FC.
Sekhukhune United zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko Orlando Pirates FC, a Orlando Pirates FC strzela 1.8 przeciwko Sekhukhune United (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między Sekhukhune United i Orlando Pirates FC to 2.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między Sekhukhune United i Orlando Pirates FC to 1.
Sekhukhune United zdobywa 1.05 gole grając u siebie, a Orlando Pirates FC strzela 1.62 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!